vplyv splnu mesiaca na nas zivot

Príspevok v téme: vplyv splnu mesiaca na nas zivot
nesplnena

niekedy mam pocit , ze ako nahle sa zmeni faza mesiaca na spln vsetko sa kazi ci uz v osobnom zivote v skole .....dokonca aj moj organizmus sa sprava upne zmätene ..niekedy normalne nemam chut zit nemozem spavat nechuti mi jest ..proste na nic ...co s tym robit ???ma s tym niekto nejake skusenosti alebo podobne pocity ?

kikusss18

na mna nema spln ziadny vpliv na rozdiel od mojej ostatnej rodiny vsetko zle sa stalo za splnu najprv brat mal nehodu na bycykli dolamanu nohu potom otec dostal mikrospanok na aute ked bol na nocnej a mama isla sa prejst zo psom vzdy ked bol spln a teraz je uz druhy krat za tento rok v nemocnici :( hovorim ze uz len ja chybam do toho, potom stryko mal autonehodu ako keby sa druhy krat narodil a moj bratranec mal popalenu ruku co si nechal sviecku pri posteli horet a tiez pri tomto vsetkom bol spln nieco natom musi byt

pohodáčka

Ahojte, všetci postihnutí vplyvom splnu.
Aj ja som zažila práve včera okolo polnoci už druhý rozchod s tým istým mužom, ktorý mi neprestajne tvrdí, že miluje iba mňa, pričom priebežne stále kohosi "hľadá".Asi aj našiel. Povedala som mu, že je blázon,no poplakala som si(ale až doma, aby to nevidel).Ráno mi poslal sms, že ma má moc rád.Už mu neverím, no ako vtip týždňa som to vzala.Verím, že som napriek preobrovskému sklamaniu normálna a že takou aj ostanem. Dala som mu jeden celý rok, nech skúša , no už dávno viem, že šťastnejší ako býval so mnou, nebude s nijakou inou.Po roku mi možno povie svoj príbeh, no ja ho už naspäť neprijmem.Takže milý mesiac, na mňa vplyv n e m á š!!!Keby to tak bolo, asi by som robila nejaké somarinky, no obraciam to všetko na žart. Pre istotu.

duricka13

Ahoj..ja mám problém pri splne mesiaca s nespavosťou..nespím celú noc, stále sa len prevracám z boka na bok..rado by ma zaujímalo prečo to tak vlastne je, aký to môže mať na mňa vplyv...

savana

ahoj luna, velmi rada by som sa ta spytala, ako je to s 12. domom vo Váhach a Vládca 12.teho domu Venuše v 7. dome, píše sa, že nevera partnera, potiaže so životným partnerom.. Chcem sa spýtať, či sa to dá nejako ovplyvniť, alebo to bolo dané pri narodení.. postavenie planét a tak.. Ďakujem :-)

Dabel Splnu

Ahojte mne sa robí že ked je spln tak som z toho ako posadnutý nemôžem na to prestať pozerať.. Neviem prečo a na druhý den po splne si nič nepämetám .. neviem prečo to je... A bojím sa chodím za mesiacom a nemôžem prestať proste chosím všade tam kde ma mesiac dovedie.. Prosím píšte mi na : lubosbalog1 = to je mô pokec nick.. Píšte mi budem čakať som zufály..

iinkognito

Ahoj, no moja spolubyvajucaa je blazon do lunarneho kalendara a vsetkeho, co s nim suvisi a ta dokolecka omielala, ze ak mesiac ubuda tak je vhodnejsie ist na operaciu (pretoze vtedy sa nam organizmus stahuje ) ako ked mesiac pribuda ( rastie ) pretoze sa vraj rany tazsie hoja...
nuz ale, ja ti karle nevim :)))