vplyv splnu mesiaca na nas zivot

Príspevok v téme: vplyv splnu mesiaca na nas zivot
nesplnena

niekedy mam pocit , ze ako nahle sa zmeni faza mesiaca na spln vsetko sa kazi ci uz v osobnom zivote v skole .....dokonca aj moj organizmus sa sprava upne zmätene ..niekedy normalne nemam chut zit nemozem spavat nechuti mi jest ..proste na nic ...co s tym robit ???ma s tym niekto nejake skusenosti alebo podobne pocity ?

sterwy

ked je spln nemozem spat ale moc sa nechcem zdoverit so svojimi problemamy ale nemohli by ste tu nieco napisat priamo o dnesnom splne 10.3. 2009 moc by mi to pomohlo kuem piste mi pls do mailu

andy

Galaxia, to neznamená, že tie činnosti máš robiť iba v tie dni, ale v tie dni sú najúčinnejšie. Keď tomu neveríš, nemusíš, ja to mám odskúšané, napr. bielu vetrovku som nevedela poriadne vyprať a skúsila som to v tom vhodnom čase a len som kukala, potrebovala som si dať vytrhnúť zub a objednala som sa podľa vhodného času a tiež som nechápala, prišla som domov, vymenila si tamón, lebo to ešte trocha krvácalo a večer som nemala ani ranu. Bolo to pekne zahojedné. Ver alebo never

galaxisa

Mimi: a to sa ti nezda trosku uletene, ze polievat kvety vo svtvrtok a piatok? a v prirode tiez len vtedy prší? podlôa tych znameni to je tiez cele divne sa riadit. To sui uz autori dost povymyslali.Hlavne co jest a nejest podla znameni. Vsak to je akurat tak na stres podla toho jest. Mne osobne sa tento styl lunarneho kalendara nepozdava. je to proti logike. A prat podla toho? vsak ja periem takmer kazdy den.Alebo sa natierat telovym mliekom len v kozorozcovi a umyvat si len v levovi? to je uz fakt trochu divne. No nie?

luna

Je to prekopirovane takze niektore informacie nie su aktualne.

Holit, Trhat obocie- ubudajuci mesiac Kozorozec, Panna

Masky na tvar- Panna, Kozorozec, Baran

mimochodom perie sa vo vodnych znameniach je jedno ci je to dorastajuci alebo ubudajuci mesiac. Ak vsak periete ked je ubudajuci mesiac, skvrny lepsie a lahsie odstranite a staci vam polovicna davka pracieho prasku ako pri dorastajucom mesiaci. Takze take oblecenie kde mate vyrazne flaky si nechajte na ubudajuci mesiac.

Malovanie a vetranie perin alebo bytov sa robi vo vzdusnych znameniach- Blizenci, Vahy, Vodnar.

Plati-
Baran, Lev, Strelec- plody a oheň
v tieto dni je aj teplejsie pocasie

Byk, Panna, Kozorozec- koren a zem

Blizenci, Vahy, Vodnar- kvety a vzduch

Rak, Skorpion, Ryby- Listy a voda
(robime vsetko co suvisi s vodou, perieme, polievame- v tieto dni aj prsi. Staci si vsimnut)