vplyv splnu mesiaca na nas zivot

Príspevok v téme: vplyv splnu mesiaca na nas zivot
nesplnena

niekedy mam pocit , ze ako nahle sa zmeni faza mesiaca na spln vsetko sa kazi ci uz v osobnom zivote v skole .....dokonca aj moj organizmus sa sprava upne zmätene ..niekedy normalne nemam chut zit nemozem spavat nechuti mi jest ..proste na nic ...co s tym robit ???ma s tym niekto nejake skusenosti alebo podobne pocity ?

andy

Ahoj neregistrovaný prispievateľ. Musím ti dať za pravdu, lebo v stredu (spln) som vyvádzala ako divá. Aj som o tom čítala, že v čase splnu sa celá energia sústreďuje v pohlavných orgánoch,...

fialocka

podla mna ma mesiac na nas vplyv, aj ked je pravda ze niekto je senzitivnejsi viac, niekto menej...ja sa v niektorych veciach riadim podla lunarneho kalendara, myslim si, ze to funguje.

neregistrovany prispievatel

Dobry vecer. Som dievca, 19 rokov. ma tu niekto skusenost s tym, ze ked je mesiac v splne, ma vacsiu chut na sex? U mna to maximalne plati..

galaxisa

samozrejme, ze mesiac ma vplyv. najma to, ci je bližšie k zemi alebo dalej. ale...ja polivam kvety hocikedy, lebo v prirode tiez prší aj v pondelok a nielen ine dni.aj vlasy a nechty si striham podla toho, v akej faze mesiac je. neorientujem sa podla znamení v dnoch.

galaxisa

sa,ozrejme, že mesiac má na nás vplyv, jeho poloha, či je bližšie k zemi alebo dalej. a keby nebol nasou obiehajucou planetou, tak tu lietame....ale,u mna su kvety stale rovnake. ci ich polievam v pomdelok alebo inokedy cez tyzden. tak ako v prirode. tam sa tiez neda rozkázať, aby nepršalo v pondelok. aj vlasy si striham nie podla znameni ,ale podla toho, ci je Mesiac bližšie k Zemi alebo dalej. nechty si tiez striham podla toho.

pcolka8

mesiac má veľmi veľký vplyv na moju 4 ročnú dcéru. mám dve dcery ale na staršiu to vôbec nemá vplyv. všimli sme si, že keď je čierny mesiac teda nov ona je ako vymenená. je podráždená, nervózna, protivná a umravčaná, za všetko kričí a plače no jednoducha hrôza. drží ju to tak dva max. tri dni a potom je zase všetko v pohode. Poliewoocka má v tomto pravdu, je lunárny kalendár podľa ktorého sa dá riadiť pri všetkom. ja napríklad nikdy nepolievam kvety v pondelok . . .takže nikto ma nepresvedčí že slnko a mesiac nemajú na nás vplyv. MAJÚ a VEĽKÝ

zuzu8782

Ahojte, zdravím všetkých.
Na mňa má splň mesiaca veľmi veľký vplyv.
Som oveľa nervňoznejšia 2-3 pred ním.
Nemôžem spávať a som veľmi unavená.
Je to určite tým, že som v znamení raka. Takže moja planéta je mesiac.
Prajem pekný deň.