Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

drobne vyrazky telovej farby...co s nimi?

Príspevok v téme: drobne vyrazky telovej farby...co s nimi?
veronika

prosim poradte mi...konecne sa mi dari vyhravat boj s ozav viditelnym akne v podobe cervenych velkych vyrazok a podobne..ale teraz mam este taky ,problem,,
na cele najma, mam take drobne vyrazky telovej farby ktore z dialky nie su vidiet ale zblizka alebo na slnku si ich podla mna kazdy musi vsimnut...nie su cervene ale farby pokozky a ked chcem jednu vytlacit tak bud to nejde alebo odtial vyjde uplne maly biely pasik ale absolutne mikroskopicky cize akoby skoro nic...
nevie mi tu niekto poradit co s tym?...nejake domace recepty ale tak....
dakujem

bladegirl

to budu asi mílie, staci ze zajdes ku kozmeticke a ona to odstrani,robi sa to s ihlou a potom budes mat dlhsie pokoj,mne sa to aj prestalo robit

bara

to poznam, ja mam tiez take a tiez mi to lezie na nervy, lebo je to skarede.. ale to nie su ziadne bradavicky ale akne ale myslim ze je to skor nejaky problem z vnutra z organizmu.. chystam sa ist na vysetrenie, lebo uz mi to fakt vadi.. potom dam vediet co mi zistili..

lencok1

veronika a nemoze ist o male ploche bradavicky? tie zvyknu aj same zmiznut...je to druhy najrozsirenjsi problem po akne, alebo niekedy aj sprievodny znak, ked sa do pokozky zanesie infekcia...
su to take male potvorky telovej farby...takze moze ist aj o toto
ja byt tebou obratim sa na dermatloga:)...
ale myslim ze casom mozu same zmiznut

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

drobne vyrazky telovej farby...co s nimi? - Fórum - ZDRAVIE.sk