chcem vam oznamit

sedmikraska

lasku ktoru si planovala darovat tomuto dietatku nezahadzuj, schovaj si ju pre dalsie, ktore verim, ze sa pride potesit svoju maminku co najskor

sobotaa

Ach :( uprimnu sustrast zelam a verim, ze za to, co si chcela urobit budes odmenena zdravym dietatkom ty aj partner. Vela stastia a lasky

aj ja sa

Aj ja sa pridavam - uprimnu sustrast.
Napriek tomu co ta stretlo si sa nezabudla podakovat ludom za predchadzajuce prispevky a zazelat vsetkym vsetko dobre- si obdivuhodna zena,klobuk dole pred tebou.

skalicanka

Je mi to luto maminka,hlavne vela plac,nezdrziavaj snmutok v sebe.Anjeliky je dobra stranka,plna podobnych osudov ako ten vas.Ak mozes malu si co najviac pohladkaj,neboj sa ju pritulit ci pobozkat.Pride cas ked to uz nebude mozne a zistis ake to bolo velmi dolezite.Sama som niecim podobnym presla a keby sa dal vratit cas,svoje mrtve chlapca by som si pochovala v naruci.Odisiel od nas nepohladkany a ja si to doteraz vycitam ze som to vtedy nedokazala.

chumáčik

Prave som si precitala o co islo a je mi z toho strasne smutno,mala si byt ta najlepsia,najstatocnejsia a najobetavejsia maminka na celom sirom svete.Zelam si nech dostanes dalsiu sancu od zivota a nech k tebe uz nieje taky kruty.Svoju davku horkosti si si uz vybrala naraz,tak teraz nech je to uz len stastie a krasne veci.Drzim palce aby si mala dalsie zdrave babatko.A tebe aj priatelovie teraz zelam vela sil.

monika p.

Je mi veľmi ľúto, že musíš prežívať takúto veľkú bolesť, ale verím a budem sa za to modliť, aby Ti Pánbožko Tvoju veľkú stratu vynahradil v podobe ďalších krásnych a zdravých detí. Sme s Tebou.

eliska

Tu lasku ktoru si mala vo svojom srdci rezervovanu pre babatko,ta nevyprcha ostane tam neboj.Raz ked prides na onen svet,tvoja dcerka ta tam uz bude cakat,usmeje sa na teba,poda ti svoju malu rucku do tvojej dlane a pojdete spolu dalej.Tazko sa mi hladaju slova utechy ked ja sama mam zdrave krasne deti a nic podobne som nezazila.Aj tak obom,tebe aj partnerovi prajem aby ste sa s tym skoro vyrovnali tak ako mozete a aby ste si boli jeden pre druheho oporou v tychto tazkych chvilach.Neviem co mam este dodat,placem tu nad klavesnicou. . .

razítko

Aj mne je to nesmierne luto,taky clovek ako ty si zasluzi zdrave dietatko,dufam ze sa tak stane neskor.Vela sily maminka!

vecernica

Maminka, moc mi je to luto.Mna caka nieco podobne,pravdepodobne v skorsiom mesiaci a neviem co mam robit..CO by si robila keby si sa mala este raz rozhodnut?Ja neviem.
.Skus sa s tym co sa ti stalo nejak zmierit.Prajem ti vela sily, aj tvojmu priatelovy