Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

gynekoóg v B.B.

elwinka

no jasnee, to je srandusta brutalny:) vobec sa ho netreba bat, ja ked som bola prvykrat tak som sa sice nebala ani nic ale predsalen to je take nove no a ked uz som bola dnu v ordinacii tak vsetko v pohodke:)
472 65 21 by malo byt k sestre cislo... ale iba pondelky a piatky, na to nezabudni:) teda to cislo tam plati stale ale neviem ci tam je ta ista sestra... ale najskor ano, zavolaj a uvidis, drzim palec:)

125Sexica125

ahojte tak ja som mala sex s priatelom lenze bez ochrany no a bol to siest den co som mala menstruaciu takze bojim sa ci nebudem tehotna lebo aj teraz po sexe krvacam a je to len prvy den po sexe co krvacam

elwinka

predpokladam ze este nie si nejako extremne stara:) takze asi k detskemu gynekologovi - nedes sa, chodia k nemu aj starsie holky, tie teda tvoria podla mna nosne tazisko pacientiek... no a ja poznam jedine tohto mojho, o inom som nepocula... v Roosveltovej nemocnici na detskom oddeleni, to je ta budova nalavo od tej velkej vysokej... na prvom poschodi a vola sa doktor Belan... mozem ti dat nanho aj kontakt, respektive na sestricku... a robia len v pondelky a piatky, ostatne dni tam je urologicka ambulancia

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

gynekoóg v B.B. - Fórum - ZDRAVIE.sk