Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zarastená hruď

mia

môj priatel ma tiez chlpatu hrud a brusko, a paci sa mi to, je pekne opaleny a este krajsie vysportovane brucho a tak ako to ma on, tak sa mi to paci, a nechcela by som nejakeho hladkeho chlapa...teda aspon ja si to myslim

utopia

Mam priateľa so zarastenou hrudou a je to sexi a nadherné. Nechcela by som už nikdy hladkeho ako malé decko. Ale prítulného teplého plysoveho medvedíka. je to úžasné.

tragedy

preboha taketo veci riesit:D
aj moj priatel ma zarastenu hrud...a aj tak je sexi:) preco nie:)
ja si na nom vazim ine veci, toto je totaaalne nepodstatne...:)

999

chlap ktory si holi chlpy kvoli dievcatu?no to by ste mali vidiet mojho ten je zarasteny jak na hrudi tak na bruchu a pride mi to sexi no ale on je aj poriadny chlap so sirokym hrudnikom mne to pride pekne a nechapem ze sa muzi kvoli tomu trapia

n.n.n.n.

ahoj no moj pratel tiez ma chlpatu hrud a aj brusko....... ale............ na brusku mi to pride vzrusujuce ale na hrudi mooc nie a tak ssa na hrudi holi :)) ale brusko uz nie bo to je take muzske takze brusko ano a hrud nie aspon u mna

aurelianka :)

No keby som sa ešte mala zaoberat tým či partner ma chlpy,či nemá,či sa mi t páči,alebo nie..je množstvo veci doležitejšich na svete ..:ú ako bavit sa o tejto nepodstatnej veci ..:) vaši ozajstni partneri..a vaše ozajstne lasky.. vas maju lubit takych akí ste ..:) tak!

alanka

auddi/ chyba nieje v tebe,ale v tvojej byvalej priatelke,bud rád že ta nechala,lebo si ta nezaslužila.. takej čo sa s tebou rozíde pre zarastenu hrud musí jebat .. :) prepač,ale tak to je.Nájdeš si taku,čo ta bude milowat,aj s nou.. ver tomu že hej :)Nebud smutný..

supeer

ahoj auddi. môj priatel má chlpatú hrud aj bruško, a mne sa to veľmi páči,je to veľmi sexi a vzrušujúce a nemenila by som ani za nič

nestle11

ja nechcem byt zla alebo odcuzovat niekoho kto ma chlpy na hrudi ale mne sa to tiez velmi nepaci.
ja mampriatela ktory na hrudi nema ani jeden chlpok a neviem si predstavit keby mal,....
mne by sa nepacilo bozkavat ho na hrud keby tam boli chlpy...mna to skor tak odraza
ale naozaj to je len moj osobny nazor a mna za priatelku urcite mat nebudete....takze je to v pohode si myslim
prajem vam taku co to ma rada

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zarastená hruď - Fórum - ZDRAVIE.sk