Byvaly ma chce nadalej stretavat,a mna to zranuje

Príspevok v téme: Byvaly ma chce nadalej stretavat,a mna to zranuje
denisa

Dobry den. Moja otazka sa tyka dusevneho zdravia. Po rozchode s dlhodobym partnerom som zostala psychicky nalomena. Odvtedy uz preslo par mesiacov, moje city sa trochu utisili v tom zmysle, ze som pochopila, ze spolu nebudeme a snazim sa to spracovat. Partner vsak pristupuje k celemu tomu rozchodu tak, ze by ma nadalej rad stretaval, uz ako kamaratku. Nechce ma stratit ako blizkeho cloveka, napriek tomu ze si zacal s inou (co bol vlastne aj dovod, preco ma opustil).Par krat sme sa skusili stretnut, vsetko v umysle "vidiet sa len tak", ovsem ja som mu to cele este uplne neodpustila, a nase posledne stretnutie dopadlo tak, ze som sa rozplakala pri spolocnom obede a nebola schopna to zastavit. On mi stale tvrdi ze by ma rad obcas stretaval, lebo ze ked prerusime kontakt, bude to akoby stratil blizkeho cloveka. Co sposobi u neho moje rozhodnutie nevidat sa? Myslim ze sme to na poslednom stretnuti videli obaja, ze sa trapim. A to som myslela ze uz je vsetko za mnou.

vecernica

ja som sa dokazala stretavat az po tom co som sa netrapila. a sme dobry kamarati.Nikdy sice asi nie je vyrovnane, to kamaratstvo medzi byvalymi a mnou.Mam pocit:) ze ak by som mavla prstom byvaly bude chciet zacat chodit zas so mnou.Ale to nie je uz moj problem. Ked ma vedeli vtedy opustit.... ,uz NIKDY VIAC sa nevratim. Vyplakala som sa a idem dalej.Mali si vtedy rozmysliet ,preco ma opustaju ,alebo preco mi ublizuju ked sme boli spolu.Mylsim ale ze ty este nie si z rozchodom upne vyrovnana, ak by si bola ,tak vobec netrpis pri stretnuti.Skus si uvedomit aj napriek jeho nevere,,preco chces s nim byt, aku ma povahu, ci vies s nim zit dennodeny zivto, ako mu doverujes.(ale moja skusenost je ak je raz nevera,,,bude j nabuduce...) vyksali sa na neho...ale to je len rada.MAs predsa hrdost!!, preco ti to je vobec smutno? On ti ublizil,!!a este uzblizuje,,,ako vidiet emotivne ta vydiera,, ,,ja by som ho zabila znenavidela a akurat oplula,,,hoci ma aj dobre vlastnosti,,(dobrych muzov je dost a vernych!)

[zruseny12]

Ja osobne si myslim,ze Ta ma rad,ale asi ho poblaznila ta druha a teraz nevie sa sam rozhodnut,alebo je vycurani a chce mat Zadne dvierka,keby nahodou s tou druhou to nevyslo....no to musis posudit sama ako a preco presne ste sa rozisli.Ja som zazila nieco podobne,ale uz som bola vydata,ex si nasiel inu pocas manzelstva,dlho som o tom nevedela,a kamarat mi povedal,ze stale vahal,ci ma odist odomna alebo nie.Ked som ja razne zakrocila a podala rozvod, vyhodila som ho z bytu atd./mi sme mali aj dieta/po rozvode som bola tiez zranena a velmi ma trapilo ked sme sa osobne stretli,ale tak som zistila,ze je sobec a ide mu len o jedno,mat dva....tiez chcel aby sme sa stretavali aj po rozvode a pritom mi velmi ublizil.Ty musis posudit ako ste na tom...a ,ze ako bude trpiet on,ked sa s nim nebudes stretavat?musi brat ohlad aj na Teba...Jemu nevadi,ze trpis?Musis sa sama rozhodnut a on by Ta mal respektovat.Prajem Ti vela stastia.

anairda

No ja som prezivala nieco podobne. Verim, je tazke hovorit cloveku s ktorym si chodila, nech je napr. stastny s inou a kamaratit sa s nim. Aj mna taketo veci velmi zranuju a nidky sa na svojich byvalych nedokazem pozerat ako na kamaratov, lebo stale maju status "byvali" PROSTE JE TO TAK. DRZIM PRSTY :-)

Soraja

denisa, myslim, ze mu bolo s tebou dobre a rad by ta vidaval, mozno sa hcce uistit, ze konal spravne, ked ta opustil a kedze mu bolo s tebou dobre, chce ta mat nablizku. Ja som za to, aby partneri po rozchode zostali kamaratmi, ale myslim, ze zo strany toho, kto sa trapi to je velmi velmi tazke. A taktirz ten kamaratsky vztah uz nikdy nebude ako mozno niekedy byval. Sama si napisala, ze sa este stale trapis. Nic netreba silit, narovinu mu povedz, ze ta to este trapi a nech ti da cas, musis sa z toho dostat a ked sa budes citit, ze uz je to v poriadku, tak sa s nim stretni. Daj si nacas, nikam sa neponahlaj, ked to bude trvat aj niekolko mesiacov. Netrap sa zbytocne a on to musi respektovat a ak je trochu inteligentny, tak to pochopi. Teraz pozeraj hlavne na seba.