aky make up na zmiesanu plet?

Príspevok v téme: aky make up na zmiesanu plet?
lenushiik

ahojte!potrebovala by som si kupit nejaky make up,ktory vyzera prirodzene..mam 15 a moja plet je zvlastna,obcas mam nejake vyrazky ale medzi obocim a na cele sa mi zvyknu robit ako keby take supinky..rozmyslala som nad Miss sporty-so Clear alebo so mate..(aky je medzi nimi rozdiel?) a este maybelline ten penovy..ake mate skusenosti s penovymi make-upmi? nerobia flaky?

poinka

Ja používam už celé roky Max factor, je síce drahší(do 500), ale je jemnulinký, tekutý,nedráždi pleť a výbrone kryje,môžeš sa ešte jemne prepudrovať, ale aj nemusíš.Základné pravidlo, menej je niekedy viac. Správne je, ak to pôsobí prirodzene, hlavne keď si taká mladučká. Nezabudni si pleť vždy večer dôkladne odlíčiť.pa pa

danuska123

ahoj lenushiik.mas T zonu,cize to medzi obocim, obocie a celo mas matne a licka suche.v prvom rade by si mala pouzit nejake pripravky na mastnotu tvojej pleti ale nezabudni ze nesmies to prehanat lebo prave tredy sa ti robia tie supinky.pouzivaj hydratacky kremik stale po celkovom umyti tvare.ja si tvaricku rano aj vecer umyvam takym tekutym mydlom ci skor gelom z oriflamu a je to s aloe vera.ja mam ten isty problem.kremuj si tvar lebo to stahovanie pleti po umyti signalizuje ze je dehydrovana.podla mna si bez kupit dermakol.aknecolor je protizapalovy a na T zonu ako stvoreny.nane si to tam kde potrsbujes a na zvysnu cast tvare v tenkej vrstve.ak budes mat tento zaklad uz je jedno aky si kupis make up ale mal by byt kvalitny.ak sa ti vpije aknecolor nanes make up.skor by som ti odporucila penovy nech ti plet moze viac dychat.alebo nejaky tekuty v jemnej vrstvicke.dobry je giordani gold z oriflamu.aspon ja ho pouzivam(beriem ho mamke:D) ak sa pytas na flaky po prepudrovani a zafixovanu by si fliaciky nemala mat a suvisi to aj s dobrym nanasanim ..cize asi tak:)