chlamýdíe

Príspevok v téme: chlamýdíe
pomoc chlamýdie

ahojte chcela by som sa spýtať či niekto máte skúsenosti s chlamýdiami. bola som u jedného lekára a ten mi povedal, že ich mám som z toho v šoku pretože si dávam veľkýn pozor na niečo takéto veď hygienu dodržiavam umývam sa každý deň 2x z čoho je možné aby som to mala ak som to nedostala od druhého človeka ako zistím či ja niesom ten zdroj??
a najhoršie asi je ako to mám povedať tomu s kým som mala styk a ako to on vysvetlí svojej priateľke.
pomôžte je to dosť trápna situácia

diana9

Dobrý den,
chcela by som sa spýtať či káva je pre organizmus škodlivá? Čítala som, že je to jed pre organizmus a je plný toxínov.
Ja kávu si občas dám rada a aj moja rodina. Viete niečo o tom bližiše?
Prosím o odpoved
Ďakujem pekne.

RNG

carbon, nehovorim ze nemecky nie je dobry, ale ze ma viac naranginu, ako povodne produkty z citricidalu firmy BiochemResearch, ktore pouziva do svojho vyrobku, povodneho GSE firma Nutri Biotic.
Narangin(z duziny grapefruitu) sposobuje rozne nebezpecne kontraindikacie s mnozstvom liekov, preto sa neodporuca pit grapefruitovu stavu s chemickymi liekmi.
Mozno mam z toho prehnany strach, lebo GSE sa pouziva len malicko(30 kvapiek=1.5 gramu), ale je to koncentrat a moze to robit rozdiel.
Naviac nemecky nie je GMP produkt, takze nie je az pod tak prisnou kontrolou.

RNG

ja, chlamidie su v celom tele, aj ked sa ich koncentracia na niektorych miestach zada extra vysoka.
A treba ich vybit, to je jedine riesenie.
Potlacenie neznamena vybitie.

ja 0000

chcem sa spýtať ked mám chlamýdie tam dole a má ich aj partner a ja som mu to robila ústamy môžem mať chlamýdie aj v plúcach??alebo na iných orgánoch?čo mám robiť v takomto prípade??prosím rýchlo poradte

RNG

Prirodzena mutacia bakterii sa odohrava za tisice deleni, tj nie za par dni u jednotlivca. Ked niekto berie antimikrobialne latky nedosledne a ma v nich prestavku dostatocne dlhe na to, aby tie ktore zostali sa mohli znova rozmnozit, nova generacia zo zachovanych je malicko odolnejsia, ako povodne. Ked sa to opakuje mnoho sto krat, postupne sa vyslachtia ovela odolnejsie bakterie, virusy, mykoplazmy, kvasinkove kmene a pod. Vyvoj-evolucia je v prirode vzdy pritomna a prave preto su v prirode aj prostriedky, ktore sa vyvijali v ucinnosti proti mikrobialnym tiez miliony rokov a zostali hlavne take, na ktore si tie bakterie nevedeli navyknut.
Preto sa spolieham skor na stare prirodne prostriedky, nez novovyvinute chemikalie.