Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky make up je naj?

Príspevok v téme: aky make up je naj?
lenushiik

ahojte!potrebovala by som si kupit nejaky make up,ktory vyzera prirodzene..mam 15 a moja plet je zvlastna,obcas mam nejake vyrazky ale medzi obocim a na cele sa mi zvyknu robit ako keby take supinky..rozmyslala som nad Miss sporty-so Clear alebo so mate..(aky je medzi nimi rozdiel?) a este maybelline ten penovy..ake mate skusenosti s penovymi make-upmi? nerobia flaky?

suzinka

ahoj,miss sporty So clear menej kryje ako So matte.....poznam obidva a So matte je lepsi.Co sa tyka penovych,uz som vyskusala aj z avonu,rimmel,ale nemam s nimi dobru skusenost,ale maybelinne je najlepsi.
A ked chces nejaky co vyzera prirodzene odporucam Rimmel-Recover....ten pouzivam uz dlho a najlepsie sa osvedcil,a aj vzhladom na to ze mas este len 15 rokov,tento by bol pre teba najlepsi,ja mam 20 a kedz e nemam s pletou ziadne problemy,len obcas sa mi spravia mensie vyrazky,tento plet nezatazuje a je dobry,Ja mam osobne tieto 3 o ktorych som pisala(so matte,recover a maybelline)a penovy pouzivam skor ako korektor na prekrytie.
tak si vyber nejaky pa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aky make up je naj? - Fórum - ZDRAVIE.sk