Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Červené oči kôli šošovkám..

Príspevok v téme: Červené oči kôli šošovkám..
Simoneckaa

Ahojte,v poslednom čase mávavam dosť červené oči.Nosím kontaktné šošovky už asi druhý rok.Nepociťujem neaké zvláštne pálenie alebo bolesť len keď prídem napríklad zo zimi do vnútra tak mám brutálne červené oči.Alebo niekedy len tak mi sčervenajú,ale šošovky by som nechcela vymeniť za okuliare.Preto sa chcem spýtať či niekot z vás má podobný problém a ako ste ho vyriešili.Sú neaké dobré kvapky do očí aby som nemávala červené oči?jedna moja kamarátka ma krásne bielka,ale ja ich mávam vačšinou také červenšie:(((pliiis o radu

galilea

ahoj ja pouzivam sosovku rok ja som mala problem taky isty no dokonca som mavala spuchnute oci ,,, vymenila som sosovky pouzivala som jednodnove "johnson&johnson acuvue ,,,teraz pouzivam tu istu znacku ale dvojtyzdnove ale tie nove co su hydraclear snimi mozes aj spavat,,,oci mi nepuchli uz konecne,,,zmenila som roztok pouzivam na sensibilne oci ,,,obcas cez den si sosovky vyberem lebo mi scervenaju velmi oci potom je to lepsie vecer a rano pouzivam kvapky do oci s antibiotikom(kupovane v taliansku) na slovensku neviem cio take maju skusala som vizinky ale tie mi nic nerobili ..papa

rolla20

ja som tiez nosila zhruba 10rokov sosovky, vsetko mozne som preskakala,zapaly apod.No momentalne ich nenosim kvoli operacii a poviem ti, ze este stale mam take cervene zilky na bielku.Ale taktiez odporucam ist ocnej, aby si si dajmetomu neposkodila rohovku. A to uz je ina kava, to je najhorsie,pretoze vtedy sa min.mesiac nesmu nosit sosovky, teda cim skor tym lepsie...

..........

a mozno mozes mat alergiu na roztok, bud konzervacne latky alebo enyzmy.mala by si na chvilu si dat pauzu so sosovkamy a preliecit si ocka.moze to byt sposobene i suchym vzduchom, kurenie.v kazdom pade by si mala ist ku ocnej, nech skontroluje ci nie je poranena rohovka alebo aby vylucila zapal.

age44

no tak to by si sa mala poradit s optikom alebp kontaktologom, odkial beries sosovky. mozno mas slaby zapal spojiviek, mozno by bolo dobre zmenit typ sosoviek a mozno mas suche oko a pomohli by kvapky. tazko takto radit na dialku. a dodrziavas dobu vymeny?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Červené oči kôli šošovkám.. - Fórum - ZDRAVIE.sk