Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tučné lytka

Leila1223

michael: a povedz mi čo sa ti na takých lýtkach páci? ved to vyzerá strasne nesúmerne :( postava chudá a tie lytka? hrozné :(

michael

NO,- ta že , to že máte lýtka môže za to váš dobrí metabolizmus kyslíka,ste vo výbornej forme , a môžete len na to byť hrdé. Je to sexi! To ste nevedeli? Jediný problém ja vidím , že ked máš obvod 45,- tak máš problém kupiť čižmu lebo sa ti noha nevmestí. Inak o tom ale fakt zbytočne hovoríť.Cvičením to dole nepôjde je to blbosť aby ste stakými lýtkami cvičili, Pretože vaše bunky už od prírody sú uvolnené a vy ich chcete ešte viac uvoľnovať, to fakt nemá logiku.Žena z lýdkami je eroticaká , vášnivá, temperamentná, a len tak ju niečo nezlomí.Mám pokračovať dalej ! Stačí,- lebo by ste boli namyslené (Smiech)PS,- Viem o čo som práve písal

Nikola123

a skúsal si niekto z vás zmerat pomer stehna a lýtka? Teda údajne podla toho vzorca sa dá vypocítat index krásy nôh? :D tu je clánok : diva.aktuality.sk

stačí vydelit obvod stehien v cm obvodom lýtok v cm

ja mám 53 stehno/37 lytko = 1,4324

Výsledkom tohto pomeru má byť číslo 1,63, čo je ideálny index krásy ženských nôh podľa mužov. Zaujímavé...a to som si myslela ze mám tučné nohy

kiwi

No u mňa ide naozaj hlavne o tie lýtka. Inak mám celkom normálnu postavu nie som úplne ultra štíhla ale ujde to. Vrch a pás mám úplne chudí, stehná silnejšie tam by som chcela tiež schudnúť, ale nie je to taký des ako tie lýtka. A inak ja ich mám práveže pevné svalnaté, keď ten sval napnem úplne sa rysuje a je obrovský :( Keď som viac športovala zdá sa mi že boli ešte väčšie, teraz keď mám menej pohybu aspoň to trošku ochablo.

nikaroxy

kiwi ale aj iné kočky, ktoré su s lýtkami nespokojne,
nemyslím si, že ak máte väčšie cm na lýtkach, tak je to problém iba lýtok. Môže to byť genetikou, ale na tú sa dosť často zbytone vyhovarame, ono existuje množstvo cvikov na spevnenie ..mozno vam to z cm neuberie tolko, ale aspon budu vyzerať spevnenejsie a urcite zapojiť prechádzky, bycikel, beh - i ked krátky, verím, že sa vam to podarí a ide leto tak kludne noste kratke kade a sukne, verte mi chlapi pozeraju na nieco uplne ine než na lytko :)

kiwi

No schválne som si to zmerala, a obvod môjho lýtka je presne 45cm :( Takže som na tom z vás najhoršie, ešte k tomu nemám široké celé nohy ale členky sú zasa veľmi tenké, takže si viete predstaviť ako šialene to vyzerá. Sukne a krátke nohavice preto nenosím už veľa rokov,a lýtka radšej dobrovoľne ani neukazujem :D Viem že to nie je najhoršia vec, ale bohužiaľ to dosť komplikuje nakupovanie, napríklad vysoké čižmy nezoženiem, a aj niektoré nohavice sú mi na lýtkach úzke ach jaj

flegma

tak ja mam lytko rovnych 40, teda tu vyhravam a nielenze nosim sukne a capri nohavice, ale dostavam aj na lytka komplimenty... takze neviem, co fakt riesite

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.