Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svrbenie jazvy

anakonda2

Caute aj ja mam presnz problem , vyberali mi znamienka pred pol rokom ,3 ! jedno sa zahojilo super ani to nevidno a dve sa spravili keloidy. Su na takych miestax ako klucna kost a podobne ,kde sa ti koza natahuje .Stehz som malal velmi dlho ,abz sa jazvz neroztiahli a aj tak sa roztiahli . A hrozne ma to svrbi ,preco ? to sa hoji ,alebo je to nejake zle znamenie ...xcem ist na to do solarka,ci to tzm neprekrijem , mam to uz pol roka

duci212

Dobry den,
ja mam jazvu staru uz cca 20 rokov, nachadza sa na zapasti pri palci, a svrbiet ma zacala len posledny mesiac, no je to dost intenzivne. Netusite, cim by to mohlo byt?
Dakujem za radu..

Ivka 1

Na všetko čo páli,boli,štípe či svrbí je dobrý Aloe First a Aloe Gelly. Napíšte mi na mail, pošlem vám info,kde sa dozviete viac. My si doma už nevieme predstaviť,že by sme ich nemali po ruke.

Soraja

ahoj , ja ma ten isty prolem, mne vyberali znamienko pred dvomi mesiaci na chrbte a idem sa zblaznit od toho co ma to svrbi, stale si to skriabem.

lea

najprv by si si mala byt ista, ze ta jazva je v poriadku - ci bolo vybrate cele znamienko a nieco sa tam pripadne este netvori. ak ide len o jazvu, dobry je Contratubex krem, ale tiez aj nahrievanie biolampou. ak ide o esteticku stranku, myslim, ze aj na keloidne jazvy pomaha laser

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Svrbenie jazvy - Fórum - ZDRAVIE.sk