UPLNE MIMO...

janka

n jdfhgdeg: prípadne skús požiadať priateľa o pomoc. Nie je to nič strašné, ak chceš niečo vysvetliť. Napr.,,povedz mi ako to chceš,,.

afadfa

Ja som to vedela snaď od narodenia. Pozerala som erotické filmy a aj som si to v hlave predstavovala. Takže ked som ho mala prvý krat v ruke, chlapec ani netušil, že to je prvý krat a bol hotový :D:D A to som mala 14 rokov..............

jovana

heej babyy :)
VOBEC nicoho sa nebojte... ak doslova nebudete pouzivat zuby.. tak nic pokazit nemozete ;)
ja som sa tiez dost bala ked som to mala prvykrat urobit...ze to nebudem vediet atd.
ale tak som si povedala.. ze vsetko je raz po prvy raz a aj tak by sa to skor ci neskor uselo stat.
u mna sa to stalo tento piatok :) a bolo super fakt.. nepocitovala som ziaden odpor... ani nic.. pacilo sa mi to a priatelovi tiez :) to je asi to najhlavnejsie. proste sme boli spolu v posteli.. sme sa bozkavali... tulili sa k sebe.. atd ved to poznate.. a potom som tak nacrtla.. ze ci to chce :) len sa tak usmial.. a hned som vedela ze ano :D tak som isla pod perinu... chytila som ho do ruky a dala do ust.. potom uz iba pohyby hore dole.. hlavou aj rukou, sem tam na sekundicku zastavit a iba tak akoby cuckat zalud :D a nakoniec ked vidite ako sa mu zrychluje dychanie.. a vitete ze kazdu chvilu bude tak robte dalej toto iste.. ale rychlejsie :D..
tak dievcence.. nicoho sa nebat!!!! je to cool :D a uzite si to :) potom napiste ako to dopadlo :) papa

zuzkaaaaa

ten isty problem mam aj ja..nedokazala som to :( a prestala som v najlepsom..teda ani som sa ho nedotkla..a videla som na partnerovi sklamanie..povedal,ze je to ok..ale aj tak :( nabuduce chcem byt lepsia..ale neviem to :(

zuzana175

budes vediet,co robit,ked ho uvidis.mozno sa ti zapaci,ochutnas ho a budes v tom pokracovat.mozno nie,lebo su aj take holky, a pouzijes len rucicku.je to na tebe,no hlavne sa nenechaj do toho nutit,ak sa ti to nebude pacit