Kde byvat v dnesnej dobe???

Príspevok v téme: Kde byvat v dnesnej dobe???
keituskaaaa

Dobry den,

tato tema sem mozno ani nepatri,ale vedel by niekto poradit ako maju mladi ludia bez pomoci rodicov riesit otazku byvania? Co sa to deje?2izbovy byt v malom meste uz nejde pod milion a to nie je ani rekonstruovany,neoplaca sa uz staviat?? Kam az porastu ceny? AKo investovat ked nejake peniaze mame? To mame trcat v zahranici roky,aby sme mali strechu nad hlavou? Co nam prinasa euro? Kazda rada vitana...Dakujem pekne

PS mozno sem tato tema aj veru patri,lebo trapenie nam ujeda zo zdravia takisto...

RNG

Nuz situacia nie je ina, nez pred sto rokmi. Ludia sa stahuju von do inych krajin ako sa kedysi hovorilo"za chlebom". Dnes uz ten pojem nema zrejme zmysel, lebo ani na podla vas niektorych ubohom Slovensku nikto nehladuje.
Mnohi, co sa vystahovali sa vratili spat, potom znova odisli, nakoniec ich tu zostalo dost(tj v USA) a dnes je ich 2 miliony(teda takych, co si este pamataju slovenske korene, mnoho inych po zmiesani sa z inymi narodnostami sa hlasia za anglicanov, irov, francuzov a pod, lebo to je popularnejsie...)

keituskaaaa

Sa tu laskavo prestante urazat v mojej teme..je to trapne a detinske..Co sa tyka zivota v zahranici,nikdy by som tu nezostala cely zivot,aj ked som nad tym uz rozmyslala,ale doma je kurna doma..Slovensko je krasne,to ze nemame platy ako tu v Anglicku a ze v parlamente je zrejme bordel neznamena,ze to vzdam..len ma to serie,ze clovek nemoze byt doma,tam kde sa narodil a tam kde chce byt..ale aspon mame kam ist si zarobit,Anglicania musia pracovat tu cely zivot a ich nehnutelnosti su tak drahe,ze aj ten kto tu ma dobry plat ma hypoteku na par rokov....

wranka

wranka, odisla som ako mlada zaba za laskou, vtedy mas klapky na ociach a ideeees:) Sama by som tu zit teda nechcela, celu rodinu mam doma. Nuz ale kdde je moj muz, tam je moj domov, vytvorili sme si ho tu spolocne. Dobre zname som si nasla medzi svojimi pacientkami a mame aj dobrych susedov, o inych sa nezaujimam. Aj ja ti zelam vela stastia v zivote.

j

Wranka: wow, to mas super, ze zijes v USA. Tato diera je o nervy...nestazujem sa po financnej stranky, to mas az az, ale ti zavistlivi a obmedzeni ludiu tu... Nuz, ale nie je kazdy taky odvazny vybrat sa zit do cudziny. Drzim palce v skole aj v zivote :). Pa pa

wranka

joj, ja sa nad tym neznepokujem, kedze mam americke obcianstvo a roky zijem v Miami, je mi nejaky hlupak ukradnuty, Bratislava nie, lebo mi tam zije sestra s rodinou...

joj

Tak ty si teda trulo a prvotriedny.Ja by som oplotila teba tym drotom,aby si sa nepriblizovalo k normalnym ludom.Ty mas mozog na kasu -maltu chudatko.A intelektual by sa s tebou nedal ani do reci ,lebo tvoje vyjadrovanie je odliatina egoizmu a egocentrizmu....ak chapes o com hovorim .A len sa nikde TY nestahuj ,lebo staci ,ze si sa nastahoval do tejto temy a smrdis teda z daleka.....Se mnej cudak.

janok

wranka,,ty si sedlakcka ..svina..,BUDEM PISAT PRESBURACKY..A NE LOVENSTINOU STUROVSKOU..tymto ludom ako ty sa treba vyhybat. je ich plna bratislava,,,nic neviEs o kluture a kultivovanosti ,pozri sa torchu viac na svoj usudok bez oci malomesticky,a bez oci financenej kravy, co vidi mesto bratislava ako ciel zarobku! je vas cela petrzalka v bratislave a novozbohatlickych sidliskach v marianke a borinke,a tzv satelitne mestecka,,plne sedlakov bez kutury..hnus ako prznia Bratislavu....Som za oplotenie Bratislavy elektrickym prudom-50000 woltami pre takych aka si ty..sedlaci nech ziju v tom malomeste kam patria aj z priblbymi nazormi.a neskodia.Naco ti je vobec Bratislava ,,len na zarobok??? ,,nic ti nehovori kultura,,spolocensky zivot nocne kluby divadlo, intelektualne spolky? vernisaze? verejne diskusie politikov zivot velkomesta?,,sice ba neni nejake velke velkomesto ale oproti tym vymetym mozgom z dedin,kde je navjecsii problem zavist velkost susedovho domu a pocet sliepok...,, SEDLACI NESTAHUJTE SA SEM ,,UZ JE VAS TU PLNA RIT V SATELITNYCH MESTECKACH.a zly pach ide z vas v MHD