Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

smutná

Príspevok v téme: smutná
smutná

ahojte! prosím poradte mi, viem je to také o ničom možno pre niekoho, ale mňa to ničí. Zamilovala som sa do kamaráta, prosím poradte ako mám naňho zabudnúť? aby som ho nestratila? on ma má rád iba ako kamarátku, viem to, lebo som mu to povedala. Zas nechcem sa mu vyhýbať, lebo má ma rád, ale potom naňho asi nikdy nezabudnem :-( . Asi najťažšie je byť pri niekom blízko, a vedieť, že nikdy ho nemôžme mať :-(

spagheta

ahoj...no bude to tazke-nebudem ti klamat a spociatku cudne,to ze ho budes mat stale na ociach ti nejak nepomoze..najlepsi liek je najst niekoho ineho a dovtedy...musis sa nejak skusit od toho odosobnit a brat ho ako kamosa,vzhladom na to ze ho ako kamosa stratit nechces,vyhybat sa mu neda...ale neboj sa ...zvladnes to...fungujem v partii kamaratpv a tam sa vzdy vztahy nejak domotaju a niekto sa da s niekym dokopy a tak..nakoniec sa to ale vzdy vyrovna§hlavu hore a drzim palec:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

smutná - Fórum - ZDRAVIE.sk