Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako zvyraznit prirodzenu farbu vlasov?

panika

fgfg
farba sa stahuje melirom a ten ti vlasy znici. Jedine asi davat na vlasy uz len sampon (ale taky, co sa naozaj vymyva) a cakat, az ta cierna farba odrastie. Viem, ze v niektorych salonoch maju pripravok, ktory je relativne ,,setrnejsi", ale neviem nakolko, len to, ze je aj poriadne drahsi

fgfg

Mam na vás otázku, aj keď je trochu iná jak tato tema. Nechcela som kôli tomu zakladať novu... Takže moja otázka je: moje prirodzené vlasy sú špinavo-blond. Už asi 3 roky mam vlasy zafarbene na čierno. V kuse čierne. Dá sa nejakým prípravkom ešte vytiahnuť odtieň na ich skutočnú prirodzenú farbu,alebo už to neije možné?

baku

no mne ta nivea nepomohla vobec, iba sa mi z tej hnedej bezoplachovej kury zacali strasne mastit vlasy.. ale skus tebe mozno zaberie.. :)

aaja

Ahoj, no ja som si teraz kupila od Nivea reflexnu bezoplachovu kuru na hnede vlasy, tak uvidim ako mi zvyrazni hnedu farbu :))

anicka

Ja si vlasy nefarbim. Mam tiez hnede a najlepsie co som kedy pouzila bol jeden sampon z avonu. Na zvyraznenie hnedej farby vlasov. Naozaj bol skvely. No teraz uz presne neviem ako sa volal. Biela flasticka s hnedym vrchnakom :-D Ale naozaj je velmi dobry. Vlasy sa mi pekne leskli a mali kraasnu farbu. Odporucam. Myslim ze v celom katalogu je len jeden taky, takze nebude tazke ho nasjt :D

toony

ale noo, poradte :) vsetky si farbite vlasy? :) neverim :) aspon ktory sampon vam najviac zvyrazni hnedu? ja som skusala timotej a nebol zly aaale chcem vediet ci je nejaky lepsi :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako zvyraznit prirodzenu farbu vlasov? - Fórum - ZDRAVIE.sk