Kalanetika

arretha

jancecka - je to obycajna kalanetika, v 1993 som si ju kupila, taky modry obal ma ta kniha, nic viac nerobim, vtedy som teda aj strasne doslova zrala (3taniere polievky, 2 porcie hlavneho jedla za tym, a este akoby nebolo dost tak jogurt, alebo este jeden kus vyprazaneho masa do len tak do ruky... Hroza.. A tym cvicenim mi take zranie samo prestalo chutit. Ako hovorim, prestala som zrat a zacala jest... Jasne, musim si davat aj teraz na vahu pozor, ale to asi takmer kazdy :-)

arretha

ja tiez nedam na kalanetiku dopustit, vdaka nej nie som balik slaniny. Za necele 3 mesiace som zaregistrovala zmenu: v pase som mala 92cm ked som zacinala a po tych 3 mesiacoch to bolo 65cm. Kniha sa da fakt asi len v antikvaci kupit. Ale stoji to za to, aj ked sa niekomu moze cvicenie zdat nudne. Je to vzdy lepsie ako nejaka dieta, lebo dietou si clovek svaly nespevni. Vela uspechov :-)

borovica

Záleží aké cviky si vyberieš a cvičíš, vieš si vyformovať zadok, aby bol pevný, brucho aby bolo ploské, tiež boky a potom celkovo tá postava je lepšia.

hallohallo

a formuju sa aj boky pomocou nej? nech tam nie je prebytocne mnozstvo tukov alebo coho to? pomaha inak aj na zadok? hlavne z toho potrebujem schudnut, z bokov a zadku. Na co najviac posobi?

borovica

Mne sa lepšie cvičí podľa kazety, ale dá sa aj podľa knihy, keď už tie cviky dobre poznáš. Ja som tie knihy kúpila už dávnejšie, ale myslím si, že by ich mali mať v kníhkupectvách aj teraz.

bm

borovica:
Ja mám modrú knihu, cvičním podľa nej, len som chcela vediet, či sa lepšie necvičí podľa DVD Lenky Malej

borovica

Ja mám dve knihy z kalanetiky a mám aj videokazetu od Lenky Malej. Je to veľmi dobré. Ja som kalanetiku cvičila a teraz ju cvičia aj moje dcéry. Sú tam veľmi dobré cviky a dobre formujú postavu. Knihy som kúpila v kníhkupectve.