sex v3

Soraja

trojjjka som rada, ze si sa apson trochu pobavila. Vies mne je jasne, ze pokial nema chlap isexualne alebo homosexualne sklony na to by nikdy nepristupil. A dalsia vec. Ja by som to uroicte urobila tak, ako som pisala, ale na tvojom mieste by som mu povedala, ze ty chces najskor chlapa a nech s nim robi vsetko to, co chce od teba, aby ty si robila s babou, a potom moze mat on babu. Bol to jeho napad, ty si po tom netuzila, takze najskor nech ti on ukaze, ze je chlap a ked bude schopny sa on obetovat koli tebe, tak ty budes schopna obetovat sa koli nemu. Urcite na to nepristupi, a ved ty by si teoreticky bola len pozorovatel a cudzieho chlapa by si sa dotykat nemusela:-)) ale teraz vazne, on sa chce len pozerat na teba a na nejaku dalsiu babu, no neviem, kde mas zaruku, ze mu len pozeranie bude stacit? Viem co pisem, ak chces nechaj mi mail, napisem ti nieco vaic, nechcem takto verejne tu vypisovat:-)

trojjjka

soraja
:)))
tak som sa nasmiala, jak dlho nie, vidis, to ma nenapadlo, dobry typ, ta predstava mi prisla komicka, este sa smejem, to je super, rada by som to videla v reale
Rodrigez: zial, 16 uz som mala pomerne davno a chalan uz frajer bol.stretavame sa doma, a ak mi to dovoli-dam ti vediet ci sa mozes pridat :)
mimochodom, vraj ak to spravim, mozem mat potom aj ja chlapa, hehe. zatial ale nexcem
ale to s tymi dvoma chlapmi co sa olizuju ma desne pobavilo

Soraja

tak ho vyskusaj a oplat mu to rovnakou kartou, povedz mu ze ked zoberiete do 3ky chlapa a on ho bude bozkavat a drazdit a neviem co a ty ked budes aj pozorovat, no to je jedno co vsetko, jednoducho, ze ak toto urobi on, tak potom mozte aj so zenou. Kedze ej to jeho tuzba. A silne pochyxbujem o tom, ze by na to pristupil, predsa by sa urcite nenechal olizovat a neviem co od druheho chlapa. Ak sa ti vysmeje tak mu na to povedz len tolko, ze on od teba chce to iste. No ja yb som to tak skusila. Ale inak by som to v 3ke neriskovala, neviem myslim, ze niektori uz az prilis vymyslaju. Pokial po tom tuzia obaja, nevidim problem, ale neviem preco by si s aty mala "obetovat" a robit nieco proti svojej srsti.

nashira

Alisia:Ludia sa delia nie na muzov a zeny....ked muz podvedie zenu s kym to urobi?....s tou zenou co je ako on.A tak ja verim v jedno ,ze su ludia s moralkou a bez nej....prasce a nie prasce...pohlavie nerozhoduje vnutro ano.

rodrigez

Haaaaa tak ty si riadna bota... he he kde sa stretavate, aj ja chcem:)) he he typek je dobry, dore to uhrava... ha ha je ti jasne ze to bude koniec? Ale chalan bude frajer:)) haaaaaa kolko mas 16??? Ako chalan musim drzat s chalanom... jasne, chod do toho:)) he he he

nashira

Bud v prvom rade verna sebe.Vies pri takom sexe sa moze stat hocico....zacne sa milovat s tou druhou,alebo sa ty povracias ,lebo ti pride z toho zle.....alebo sa rano pozries do zrkadla a povies si to sa uz nikdy neodstane....ostan cista.Ak je mlady takto naladeny rozid sa s nim,lebo skor ci neskor tu asi nastane problem....Je vela citlivych muzov a chlapcov,ktori nepotrebuju perverznosti a staci im ,ze ta budu milovat ...len teba .Maj sebavedomie a neboj sa prezentovat svoj postoj tym ochranis seba .Nepotrebujes byt podriadena tomuto chlapcovi potrebujes si verit a ist za svojim srdcom .

alisia

neboj, neskusi to inde, keby aj skusil, ty sa to nedozvies...to nema cenu nad takymi vecami uvazovat. Skoda, ze si mu to slubila na narodky.Ja ti neviem, vyzula by som sa z toho napriklad takym sposobom...teda myslim, ze ten tvoj je otvoreny roznym praktikam :-), ze by som si napr. v sexshope kupila kostym zdravotnej sestricky a prekvapila ho nim. Viem, ze chlapi byvaju z peknych sestriciek uplne vedla. a povedz mu, ze to je nahrada za tu druhu, ze fakt sa ti ziadna do trojky nepacila. Agina, je to fuj, je to hnus, ale taki su chlapi. Tvoj by si to tiez rad rozdal s dvoma naraz, ale preco by o tom rozpraval :-) keby si uz taky problem ty mala, tiez by si z neho chcela diplomaticky vyklznut. Cert jak dabel, vsetci si rovnaki...