sex v3

trojjjka

agina, a co ked to skusi inde? ked sme na zabave ocumuje ked baba tancuje s babou a robia take lesbicke sceny a pohyby ze sa lepia a obtieraju, furt cumi, aj na erotickych filmoch ci v casakoch...

agina

Pocuvaj moja, nezblaznila si sa??? Tak ja teda neviem, ale keby mi moj manzel navrhol sex v trojke, tak ho asi niekde poslem. Zrejme nevies, co vsetko to obnasa. Rozhodne ako tak citam, nie si na to pripravena, takze lahko sa moze stat, ze po takomto excese sa rozidete.

trojjjka

alisia, dobry napad....len som to slubila na okruhle narodky co bude za par mesiacov. tiez o tom rozprava roky (sme spolu uz 12 rokov) asi chce ozivenie, tak ja neviem teraz ako z toho von ked som to slubila na narodky

alisia

ak to nie je napad z tvojej hlavy, tak zabudni na vyhovenie takychto zelani. Pokial si to ty nezelas aspon tak, ako tvoj partner, niet co riesit a rozoberat. moj o tom rozprava uz roky, ja sa na tom zasmejem, zivot ide dalej. tuzbou kazdeho chlap, ze zazit takyto sex, ale po com vsetkom tuzime a nikdy sa nam to nesplni :-)
fakt to ber na lahku vahu, nezamyslaj sa nad tym, aj mu mozes slubit, ze ved nejaku do trojky zozenies...ale nakoniec si nenasla . Ziadna sa ti nepacila.

trojjjka

no nechce sa mi, mas pravdu, ale ako spravila by som mu radost, len si to technicky neviem predstavit celu tu situaciu a uz vobec neviem ze s kym, je mi to cele divne...ja neviem

nashira

Ja by som nerobila nic co je proti mojmu vnutru......no ,aby si to nelutovala.Mas svoju cenu a toto no ......neviem aky si clovek?...ale mam pocit,ze sa ti do toho skor nechce ako chce.