Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dutiny alebo nieco vaznejsie?

Príspevok v téme: dutiny alebo nieco vaznejsie?
kote11

dobry den,prosim o radu.Uz dlhsiu dobu asi 2 mesiace mam problem s dutinami.Vecne upchaty nos, stekanie hlienov do hrdla, sem tam bolenie hlavy - na cele. Teraz posledne dni,ked uzivam kvapky do nosa(bohuzial uzivam ich stale,aby sa mi dobre dychalo),vzdy ked si ich dam,citim bolest v celovej oblasti,stipanie+ stipanie v nose a v hrdle.Rano mavam hlieny zltej farby.Vcera rano som mala ale aj s cerstvou krvou a dnes rano som mala tiez s krvou a potom uz len zlte alebo priesvitne. Cez den su uz len priesvitne. Zajtra som objednana k sukromnemu ORL,lebo moja lekarka ma vzdy poslala domov s paralenom a podobne. Este musim dodat,ze v poslednom case mi zalieha v usiach a sem tam stracam hlas a pobolieva ma mandla v hrdle. Kasel, teploty nemam.Prosim o radu, ci to nemoze byt nieco vazne. Strasne som sa zlakla tej krvi a teraz sa strasne bojim. dakujem velmi pekne

kote11

lenze ja som mala vcera aj dnes krv aj v hliene, ktory som vyplula z hrdla. Ale to mi zteka z nosa, tak je to asi z toho, ze? dokonca som vcera citila v ustach krv a vypluvala som cerstvu krv,ako ked tecie zo zuba. No vecer predtym som si davala kvapky a strasne ma zacal stipat nos, sliznica v nose a v hrdle.

RNG

Pi roztok GSE a tiez si s nim pravidelne niekolkokrat denne preplachni nosne dutiny.
Nos krvaca casto, to su len prasknute zilky, z toho si nic nerob.Ja to mam uz od mala.
Paracetamol(acetaminophen, je velmi mierne protizapalovy, neadresuje hlieny a znizuje teplotu(antipyretikum), tlmi bolesti.
Nedrazdi zaludok, ale pre centralne benzenove jadro je skodlivy na pecen.
V USA priznali vyse 7000 zlyhani pecene rocne v dosledku pravidelneho brania acetaminophenu(Tylenol, Panadol,Anacin-3 a hromada inych mien)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dutiny alebo nieco vaznejsie? - Fórum - ZDRAVIE.sk