Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tawarovo ramienko

Príspevok v téme: Tawarovo ramienko
utajena

Ahojte, vie niekto o co ide, ak mate blokadu (praveho) Tawarovho ramienka?Je tu niekto taky, co tym trpi? Mne to zistili v nemocnici, kde som bola v suvislosti s inou chorobou, ale nic mi o tom nepovedali.Viem len, ze ide o nejaku poruchu vodiveho systemu srdca.Mavam obcasnu arytmiu - viem, ze to s tym suvisi, ale..niekedy mam akoby bolesti pri srdci, moze aj to s tym suvisiet? A moze sa to do buducna zhorsit? (myslim ta blokada Tawarovho ramienka)..Dik.

sponka1

ahoj utajena,prečitala som to:blokada pr.ramienka je pri trochu zväčš.pravej komore alebo chybne uložena elektroda v 2 medzirebrovom priestore.Či sa može zhoršiť,to tu nepišu....

Tánička_17

Mám 18 rokov a zistili mi presne toto isté v lete tohto roku. Zatiaľ je to v poriadku, nepociťujem nejaké závažné problémy. Niekedy mám arytmiu, pichá ma pri srdiečku a mám nízky tlak ( väčšinou tak 70/50). Doktori mi k tomu tiež nič extra nepovedali len že mám prísť o pol roka na kontrolné EKG. Športujem pravidelne ale žeby to bol vrcholový šport :D Zahrám si volejbal a posilka je moje :) Tak uvidím ako sa to vyvinie hádam to bude OK :)

Mixáč

IBPTR je incomplete bundle right branch block čiže nekompletná blokáda a deteguje to automaticky EKG prístroj. Je to všeobecne benígna záležitosť. Dôležitý aspekt je objemová záťaž pravej komory u vytrvalostných športovcov.

Prezývka55

Zalezi od toho ze ci je ta blokada inkompletne alebo kompletna.
Zistis to z ekg podla dlzky qrs, ak je do 0.12vratane tak mas inkompletnu, ta je v pohode.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tawarovo ramienko - Fórum - ZDRAVIE.sk