Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je mozne prestat milovat?

Príspevok v téme: je mozne prestat milovat?
zuum

som s priatelkou vise pol roka.Prve asi 4 mesiace som bol uplne zalubeny doslovne som si buchal hlavu o stenu ako velmi mi chybala.No teras uz ani neviem co citim.Nas vstah sa vyvyja smerom do predu myslim ze dobre vsetko je v poriadku.Ale ja nevim co sa somnou stalo.Za posledny asi mesiac mi uz ani tak velmi nechyba nemam tu potrebu jej zavolat,poslat sms,vediet ako sa ma.Uz ani pekne slova ma ani tak nenapadaju ako kedysi.Pred istym casom som bol schopny jej prejavit svoje city tak ze sa potom namna az vrhla.No teras take nic neviem spravit a ani nemam potrebu to spravit a pritim sa v nasom vztahu nic nepokazilo,nepaci sa mi ziadna ina baba,viem ze ma ona ma velmi rada ale ja neviem co sa stalo somnou.Je mozne bez priciny prestat lubit?

zonula

ano,asi tak nejako,ako si napisal...ale obcas nezabudni aj na nejaky prejav lasky,ako si bol zvyknuty-nejake prekvapko,pekna sms,ked necaka,...to potesi o to viac,ked to nie je kazdodenna zalezitost:)a potesi to nielen ju,ale aj teba!

Soraja

zuum konecne si to pochopil, huraaaaa. Ide o to, ze laska je to, ked je tvoja polovicka chora, prinesies jej cajik do postielky, kupis jej obcas kvet a nateseny budes bezat domov, lebo vies, ze ju to potesi, laska je to, ked mas potrebu starat s ao toho druheho, bojis sa aby sa mu nieco nestalo a kopu inych veci. Ale napisal si to velmi dobre

zonula dakujem, snazila som to napisat co najvystiznejsie, tah dufam, ze som sa vyjadrila zrozumitelne.

zuum

ano je to moj prvy vztah predti z inymi babami nic nebolo take ake teras.
Takze ak spravne chapem laska nemusi byt len to ze ci nam ten druhy chyba alebo nie ale v laske ide hlavne o to ze ci sa stym druhym citime dobre,chapeme ho,vnimame a tolerujeme jeho nedostatky a proste vieme ze je to pre nas ten najlepsi clovek?

zonula

myslim si,ze aj keby si ju nechal a hladal novy vztah,tak zo zaciatku by to bolo take ako si pisal-respektive menej intenzivne ako zrejme v tvojom prvom vztahu a potom by to opadlo...dolezite je to,co ostane po faze zalubenia.nechce sa ti pisat sms,volat-robis to zvyku,podla mna to je v poriadku(niekedy sa to stane aj mne)dolezite je,ci sa citis s nou fajn,ci sa da na nu spolahnut,ci by ti chybali rozhovory s nou,keby si ju nemal...a tak.pises,ze nemas chut si hladat ine baby-tak je to podla mna v pohode,bud dalej stastny-s nou

Soraja

zuum, ty si asi nemal este vazny vztah, vsak? snazila som ti vyvetlit, ze to asi nebude tym, ze ju nemilujes, ty ju milujes ale uz nie si zamilovany, to je velmi velky rozdiel zamilovanost a laska, su to dve odlisne veci. ZAmilovanost vyprchala a teraz je uz len laska. Pozri sa na svojich rodicov, otec si tiez nebucha hlavu od zamilovanosti, nie? Nemusis byt zblazneny na to, aby si miloval.Nerob unahlene kroky, mohol yb si ublizit nie len jej ale aj sebe.

srnka

Samozrejme ze s nou mas ostat pokial nemate ine problemy,je to v poriadku,iba ta presiel ten najvacsi osial zamilovanosti,to tak byva vacsinou u vsetkych.

zuum

mame obaja 19 rokov.A ja take veci ako vztah beriem velmi vazne.Ja stale viem ze je to velmi super baba a lepsiu od nej ani nepoznam len proste uz to tak necitim.Znamena to ze ju uz definitivne nemilujem alebo je to len ta nejaka faza ktora prejde? mam snou zostat?

Soraja

ahoj, vztah nebude nikdy taky ako na zaciatku. Na zaciatku si zalubeny, ale zalubenost pominie a ostane iba laska. Nemozes cakat ze aj po nejakych 20 rokoch by si bol bezhlavo zamilovany. Vztah sa vyvija. Ale pamätaj si, ze tvoja priatelka si zasluzi prejavy lasky, aby si ju nezacal trapit. A to ci ju lubis alebo nie, to vies iba ty. Ja som s partnerom takmer 3 ROKY a tiez su obdobia, kedy mi nechyba, to je malokedy, ale obcas sa stane. To este neznamena, ze ho nelubim, praveze naopak. Milujem ho. Takze si sam v hlave zhodnot, ze co citis, to vies iba ty.

zonula

ahoj,kolko mas vlastne rokov?predstavy o laske sa menia aj v zavislosti od vyspelosti...asi sa ti prave skoncila faza zalubenia,teraz by to malo byt take lasko-priatelstvo,co je tiez fajn,ale nie take silne emocinalne:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je mozne prestat milovat? - Fórum - ZDRAVIE.sk