Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Garnier Pure - zabera na vyrazky?

Eva155

Ja som začala garnier pure používať už pred dvomi mesiacmi :) mala som akné a ešte aj mám :) vtedy bolo viditeľné no teraz už je menej :)ako prvý produkt som si kúpila gél na čistenie , po mesiaci používania som mala pocit že mi to pomaly mizne a už som toho mala aj menej po tvári ,len mi to strašne vysušovalo pleť :) teraz používam to 3v1 ... ja to používam každý deň aj keď je tam písane že sa to ma používať 2-3krat do týždňa , používam to už 2týždeň a musím povedať že to zaberá :) som s tim spokojna,mam lepšiu pleť a pomizli mi aj vyrážky :) vždy keď sa mi objaví vyrážka tak je do 3dni len stopa po nej. Ale tiež mi to vysušuje pleť :) ... mam problem s podkožným akné a neviem si s tim rady ,neviem najsť žiaden prípravok ktorý by mi s tímto pomohol :( prosím poraďte

sisaa007

Garnier pure pouzivam roky lebo mam mastnejsiu plet a nic ine by som si nedala aj ked raz som si kupila bioderma na mastnu plet a vacsiu blbost na xicht nemohli vymysliet vyhodene peniaze a ne male dobre veci sa kupuju preto nemusia stat30 eur

kotlik

Ja som si ho asi pred tyzdnom kupila a som snim velmi spokojna...normalne citim ako to pomaha a moja plet je krasne napnuta a ziariva...aj ked si myslim ze to je skor urcene pre taky typ pleti, ktora nema tie vyrazky take velke...na tie su lepsie naozaj drahsie pripravky z lekarni... ale pre tie, ktore sem tam vyrazkami trpia hlavne pred menstruaciou alebo pocaj nej si myslim ze je toto dobre riesenie :)

moncici1513

no ten piling 3 v jednom som mala aj ja ale mne to nejak na cierne bodky nepomahalo takze newiem .mam ich stale a este mam pocit ze viac ako predtym

misickaaaaaa

pozivam roll on a peeling 3 v jednom roll on pomaha zozaciatku som mi pupak zmizol za jeden den neskor to trvalo trochu dlhsie ale je to vynikajuce a ten peeling 3v1 nwm cierne bodky mam este stale a mastnu plet stale taku istu ale ja som ju nemala nikdy ktoveijak mastnu takze v pohode

mnamka257

pouzivala som garnier pure a bola som velmi spokojna.teraz som ale presla na garnier pure active, ktory je urceny specialne na akne a ten zabera este lepsie...som s nim neuveritelne spokojna.skratka super super super

bibaaa

pouzivam dlhsie tampony,zabera to,mam dokonca kamaratku,ktorej to uplne vyliecilo akne,no som nechapala,ked som ju uvidela po dlhsej dobe!myslim,ale ze podla toho zabera,ze ake akne..na to silne akne,co niekomu pokryva 80% tvare asi nezaberie.dolezite je to pouzivat na velmi dobre vycistenu plet a na noc.ten piling neodpurucujem,ten vam to este viac rozdrazdi.najlepsie su len tie tampony a na vecer,alebo aj cez den,ked sa nemalujete.

MARISA116

ja pouzivam garnier pure roll-on us mesiac a musim priznat ze mi dost pomohlo us nemam virazky ostali mi iba hnede skvrny odporucam visledok uvidite as po case ne hned ...

Miss_Vicky

GArnier pure Active pouzivam len kratko etse nevidim žiadny efekt. dnes som si kupila Garnier Pure roll on..a ked uvidim vysledok potom vam napisem....=)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Garnier Pure - zabera na vyrazky? - Fórum - ZDRAVIE.sk