Garnier Pure - zabera na vyrazky?

ASGASDASD

Ahoj, ja pouzivam ten peeling garnier pure active... ako urcite to nema ucinok ako v reklame ze okamzite do jednej ciernej bodky ti zmizne.. ja to pouzivam, nezmizla mi z toho ani jedna cierna bodka ale toto je uzastne ze ked sa pozriem do zkradla pred pouzitim a potom po pouziti normalne moja plet ako keby ziarila... taka cista ako nic nezmizne z tvare ale ta cistota je uzastna........

lll

ahoj,ja som doteraz pouzival La roche posay-effaclar a zabralo to uz mam peknu plet(obcas 1-2 vyrazky)ale LRP je trosku drahe preto by som chcela prejst na nieco lacnejsie...myslite,ze ak by som pouzivala Garnier pure tvorili by sa mi zase v takom velkom pocte vyrazky?teraz mam uz lahku formu akne,postaci mi garnier aby som si ju udrziavala aj nadalej?

dievčinasosnom

ja to tiež velmi odporucam xD mam peeling klasicky a vodu, a mam pomerne cistu pleť xD ale samozrejme treba sa aj zdravsie stravovat... a trochu popohybu x

jaja

no ja si to v nedelu nechavam ako masku cize dam na tvar a necham posobit to je ucinne na dlhodobejsie odmastenie pleti a cez tyzden nanesiem akoze vmasirujem a oplachnem =)...prvym sposobom sa to ma pouzivat raz ako 2 krat do tyzdna...przim palce v boji proti ciernym bodkam!!!=D

katka12555555

mozem sa opytat ako pouzivat garnier 3v1 proti ciernym bodkam?ma sa to dlhsiu dobu masirovat alebo tak ako maska,ze sa to necha 3 minuty

maťa

garnier pure 3v1 použivam zo tri mesiace. nic lepsie som predtym nenasla. je uzasny, nemala som sice problem s tazkym akne, ale zmizli mi aj vsetky cierne bodky. bez pochyby odporučam

leila

Od garnier pure pouzivam cistiaci gel a ten peeling 3 v 1. kupovala som aj ten krem v tube, ale ten bol dost o nicom. no super je zeleny krem od garnier - Total fresh s vytazkami z hrozna. Je super! zanechava plet cely den hydratovanu a nie je mastny :)

jaruska_17

ja pouzivam garnier pure je velmi dobry... po dlhodobejsom pouzivani(1-2)tyzdne je plet krasna bez vyrazok!!! ODPORUCAM!!!=D

krika

Cauko, dnes som si kupila garnier pure A, tak som zvedava co to spravi .. cem si et dokupit to tri v jednom, mala som vzorku abolo to super! Mala som potom taku matnu plet.. uvidime co to spravi po dlhodobejsom pouzivani..