HAK novynette

rolla20

ahojky, ja by som sa vas chcela spytat jednu otazocku.Pisete tu, ze sa vam zvacsili prsia. Prave to by som ja potrebovala,lenze mne gynekolog predpisal Minervu,v aprili to bude rok a stale nic.Cize sa chcem spytat,ked sa vam zvacsili prsia, ci ste pred tym uzivali nejaku HAK a od taj nic a od Novynette zvacsenie. Chcem si dat predpisat nejaku inu a stale sa neviem rozhodnut-proste chcem vacsie prsia,diky za odpovede

novhak

no ja uz tiez nejaky ten cas uzivam novynette a nemozem sa stazovat, cyklus mam presny ako hodinky, co je uzasne, nemam ano ms bolesti,zlepsila sa mi plet...dokonca sm schudla,ale pochybujem,ze to kvoli tabletkam.... jedine, na zaciatku uzivania sm mala mensie zavraty, v noci sm nevedela spavat...ale kazdej sadne nieco ine,treba vyskusat...

mimi007

ahojky, ja som brala novynette, ale nesadol mi..je to tak, ze kazdemu sadne ina HAK.. je pravda,ze mi z novynettu narastli pekne pevne prsia,ale stratila som chut na sex a to ani nehovorim o tom, ake som mala problemy s vlhkostou..bola som z toho dost smutna a moj priatel tiez..teraz beriem lindynette 20, tak uvidim, ake budu...

lea:)

ja mam s novynette len tie najlepšie skusenosti, brala som cilest, a este nejaké a z tých mi bývalo velmi zle, no novynette mi sadli, ale ako tu spomínali, sto ludí sto nazorov...možno prave tebe nebudu vyhovovať,treba vyskušať,aj ked teraz som proti antike

kacik

Ja mam presne opacne skusenosti. od kedy som zacala brat novynette pribrala som 8 kilov a pri tom jem normalne tak ako aj predtym, a to nehovorim o tom, ze sa mi dost zvacsili prsia. ale kolko ludi, tolko skusenosti

halasla

dakuuujem za odpoved :).. doktorka mi ju predpisala...tak som chcela vediet a pocut dajake ohlasy...vyzera,ze bude dobry velmi dobry ten novynette :P....a este raz diks

leerka

ahoj ja uzivam novynette uz tri roky a nemozem sa stazovat, nepribrala som, mam peknu plet, zvacsili sa mi prsia, nemam z nej migreny a nic pod. a hlavne viem kedy dostanem menzes, takez ja som spokojna. na tri mesiace stoji 657 sk, a na mesiac okolo 250, neviem presne, ja odporucam