Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysetrenie u koznej

mira

Hannah, vlasy vypadávajú vtedy, keď pokožka na hlave je oslabená a prevodnená. Vlas sa vtedy neudrží a vypadne. Tak ako rastlina z mokrej pôdy sa hneď vytiahne.
Oslabenie pokožky je spôsobené potravinymi ako : ovocie, sladkosti, veľa vody, mliečne výrobky, káva prípadne mastné a olejnaté jedlá a ich kombinácie.
Ovocie treba nahradiť zeleninou a mliečne výrobky troškou strukovín.
A pokiaľ nekonzumuješ mäso cicavcov, nemáš dôvod sa prevodňovať.
Tento systém ti prinesie i zlepšenie imunity a vitality.

.........

no aj aj som mala dost dlhe obdobie ked mi padali, a zdalo sa mi ze sa mi robili lysinky na kutoch cela.teda zda sa mi ze to tam mam trochu preriedene.vkazdom pade, urcite tam chod nech sa dr na to mrkne.

hannah

......iba :o) mi padaju vlasy, lysiny zatial nemam...ibaze tie vlasy mi padaju uz velmi dlho, vlastne ani neviem odkedy...ale dakujem za rady a odpovede...

.........

lekar zoberie anamnezu-teda vypocuje co sa s tebou deje,ako dlho, zmeny a tak dalej.treba mu povedat vsetko, ako dlho, ci beries nejake lieky, hoci len doplnkovy sortiment, ci sa vyskytli podobne problemy v rodine, alebo ci sa vyskytuju hormon.poruchy.a urcite sa bude pytat viac.to je len to co ma napadlo.aha a stitna zlaza s tym tiez nejako suvisi.pozrie sa ti na to a podla stavu ta odosle na ine vysetreni,aby sa vylucili organove priciny/napr.poruchy funkcie stit.zlazy, hormon.nerovnoovaha.najspecifik.je tzv.trichologicke vysetrenie.mala som ho tiez absolvovat, ale potom som odcestovala tak z toho zislo.citala som ze sa berie dost velka vzorka vlasov a oni sleduju korienky pod mikroskopom a vydia v akej rastovej faze su a ci vyopadavaju predcastne..viaz by tio vedel povedat lekar.a ake to mas.tvoria sa ti aj lysinky, alebo len ti padaju vlasy, ale lysinky nemas?pa..

ethel

krv ti brať určite nebude...iba sa porozprávate a dá ti nejaké vodičky na rast vlasov,alebo proti vypadávaniu.Nemyslím,že je to strata času,mojej kamoške jedna takáto vodička zachránila vlasy!!!

masa

neviem.urcite je to strata casu.kozny lekar ti nevylieci padanie vlasov.vzdy je pricina niekde hlbsie, ako v kozi, teda vacsinou- candida, stitna zlaza, chlamydie....zhorsenie zraku...Ja som takto bola, iba som peniaze vyhodila, nic,prehrabavala mi vlasy, pozerala lupou... akurat povedala, ze mam lupiny, co teda nemam, iba mozno 5 na celej hlave, ale ved nieco mi za tie peniaze zistit musela. aha, napadlo ma, aj z anemie vypadavaju vlasy. Kludne ti krv mohol vziat obvodny lekar . jaaaj, ku koznemu lekarovi by som uz nesla.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.