ako na masaž

alti

Sini, odporucam Ti neklast si teraz otazky, nehladat odpovede. Zacni si pestovat a rozvijat svoju zalubu. Mozno, ze to nebudu masaze, ale je obohacujuce, ak clovek taku svoju "srdcovku" ma. Inak, maser by mal byt nielen dobrym technikom masazi, ale aj vnimavym posluchacom, dobrym psychologom, musi vediet, kedy byt ticho a kedy rozpravat :o)

dadinka

Myslim si ze najvacsou motivaciou je pomahat ludom.
Ale zda sa mi velmi cudne chciet robit tuto pracu alebo lepsie povedane poslanie a zacinat s takouto otazkou. Na tu si musis v prvom rade odpovedat sama a uprimne ! hm..

Alternativa

Zly zaciatok, Sini "čo ked nemám talent na masírovanie?" Ak Ta masaze zaujimaju, urob si kurz bez toho, aby si rozmyslala o talente. A hned po kurze "trenuj" na Tvojich najblizsich /rodina, kamosky/. A pridas dalsi kurz a dalsi, vela citaj /literatury je dost/, aj maser sa musi stale vzdelavat. Bud to bude Tvojim hobby alebo nie. Ale to pocitis hned v zaciatkoch. A to pocitia aj ludia, ktorych budes masirovat, to mi ver :o). Ak uvazujes o masirovani ako profesii, tak je to velmi tvrdo zarobeny chlebicek, ale krasny :o)