KONIEC!

jajaja222

erikus
urcite sa neda vyliecit tu na tejto stranke tym ze si budete pomahat .. je to dobre sa tu vyrozpravat ale vyliecit sa tu neda je nutna odborna pomoc tak nevahaj povedz to rodicom oni urcite vedia ze to je vazna vec a budete to riesit daj vediet ci si im to povedala

jajaja222

erikus
mala by si im to povedat ak ta lubia co verim ze ano budu musiet sa s tym zmierit a urcite ti pomozu ak chces vyzdraviet musi na tom pracovat cela rodina psychiater ty.. iba vtedy sa to podari

ladyd

Ja si myslim, ze to pochopia..Tiez som sa bala vyjst s tym najavo, ale..oni by si to aj tak vsimli, skor ci neskor...a ked sa im s tym priznas, pomozu ti..je to lepsi pocit..

zazie2112

ja som sa priznala nasim- co bolo pre mna predtym absolutne nepredstavitelne-az vtedy, ked uz mi bolo fakt najviac na h...o, ako psychicky aj fyzicky a zrutila som sa im pred ocami. Skus to skor, nenechaj to dojst az do konca, usetris si vela rokov trapenia a bude to aj lahsie.

zuju

co znamena pestra a kvalitna strava? zo vsetkeho trochu, nevylucovat nic, len odporucam sacharidove a tukove jedla rano a popoludni a bielkovinove vecer, neukadaju tolko tuku

jaaaaaaaa

baby poradte mi niekto ako sa mam z toho kruhu dostat...viem ze mam jest vyvazene lenze neviem co znamena pojem ,,pestra a kvalitna strava" dajte radu..diky....