Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Infekcna mononukleoza - ako sa liecit?

Príspevok v téme: Infekcna mononukleoza - ako sa liecit?
brejka

zdravim, vie mi niekto poradit, ako dlho trva vyliecenie z mononukleozy? lekari mi zistili,ze som ju prekonala, len netusim, kedy vlastne zacala..v juli min.rok som mala nejake problemy s mechurom, chodila som casto na wc,ale nebol to zapal mocovych ciest, potom som dostala teploty v septembri, oktobri a ktore vlastne pokracuju az dodnes a az v decembri mi zistili mononukleozu, postihla mi hlavne oblast hlavy, boleli ma oci,hrdlo, usi ma este stale bolia-piska mi v nich uz 3 mesiace. uz mi to pekne lezie krkom a zaujimalo by ma kedy to vlastne skonci, resp. ci sa da nieco pre to spravit, aby som uz bola konecne v poriadku..prosim pomozte.dakujem

RNG

Mono, tj virus EBV sa da potlacit za niekolko dni, tj skor nez moze narobit paseku v tele a najma na peceni. Nelieceny, tj vyckavanie ZE TELO NEJAK TEN BOJ VYBOJUJE SAMO znamena tazke poskodenie tela

Majo.....

Ak si ju sprekonala tak už ju nikdy 2. Krat nedostanes. Ale ja som ju tiez mal a dr. Povedal tak pol roka nic nemam robit. Ja som aj tak sportoval a vsetko ale uzival som 9 tabletiek denne a specialnu dietu kde som musel obmedzit vyprazane, vajcia, cokoladu. Toto vsetko zacalo anginou a prekrocilo to az do tohoto mal som hrozne oslabeny organizmus a ked som normalne len spadol zlomil som si ruku co za norm. Okolnosti by som ja mal tyzden narazenu a otm. By to preslo. Preto odporucam naozaj bucte v klude a nenamahajte sa moc no asi mo 4 mesiacoch mi to uplne preslo.

Felix 2013

Infekčná mononukleóza je celkom závažné ochorenie a netreba ho podceniť určite. Čím viac oddychu si doprajete, tým rýchlejšie vyzdraviete www.candyman.sk

Máte s tým zlé skúsenosti aj vy?

RNG

Na mono je velmi ucinne pouzit najma

colostrum 2 x 10 gramov

monolaurin 2 x 5 gramov

chaparal 2 x 1 gram

a samozrejme bezne antiviralne ako zinok selen citral/lemon grass oil atd.

babcan

Každé infekčné ochorenie pečene treba liečiť pestrecom a kmínom.Tomu sa venuje zdravapecen.sk tu som teraz zachytil i reklamu.Preferujú alternatívu,ktorá ozaj i funguje.Ležal som na infekčnom a ládovali do mňa kade čo,už som vyzeral ako čínsky občan.Potom mi manželka od kolegyni z práce doniesla letáčik a kontakt na zdravú pečeň a to som si naštudoval,objednal a mám sa ok. Pritom to bola náhoda,že to spomenula len v kancelárii kde pracuje a povedala o mojich problémoch. Neviem kde som to dostal,ale z jedla asi nie.

Kylečko

Ja som skončil na infekčnom.Primárka mi povedala,že lieky na pečeň mi pomôžu.Schudol som a zoslabol,ale za tri týždne sa nič vážne neudialo.Manželke v práci poradila kolegyňa pestrec mariánsky.
To potom bolo už za ďalšie tri týždne aj vidieť.

RNG

Caj na rozne obsahy ucinnychlatok, na zarucenie klinickeho ucinku ale treba presne davky roznych latok, pozri na protokol dr Berksona.
Tak isto ked beries antibiotika, nebudes ich brat vo forme plesniveho syra

Textová Inzercia

HESTIA

Poskytujeme sociálne a zdravotné služby seniorom v Bratislave – Dúbravke na Bošániho ulici. Kontakt: riaditeľka Milada Dobrotková, 0902-144-492.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Infekcna mononukleoza - ako sa liecit? - Fórum - ZDRAVIE.sk