Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Homeopatia ma presvedcila

Príspevok v téme: Homeopatia ma presvedcila
luveka

dobry den. chcela by som sa s vami podelit o zazitok s nasimi lekarmi, uz 3 mesiace beham po lekaroch s roznymi priznakmi a samozrejme, ze 'vsetko' je v poriadku..trapia ma teploty,zatekajuci hlien,unava,bolesti hlavy a oni tvrdia,ze som v poriadku!!!
tak som mala dost a navstivila som homeopata,ktory mi oznamil,ze mam problem s pecenou,slezinou,lymfatickym systemom..dala som si to vsetko dokopy a na nete som si nasla,ze mam zrejme mononukleozu..ktoru mi potvrdili i nedavne krvne testy. keby nebolo homeopata dodnes beham po vselinejakych lekaroch a vsetci by sa tvarili,ze som OK...nase zdravotnictvo je uplne o nicom..clovek si svoju chorobu musi najst na nete!!!

cloe

Ja som mala porobenie (urieknutie ) Bola som stale slaba a ospala,prestalo sa mi darit v zivote a smola sa mi stale lepisla na paty.Nasla som na internete stranku kaitan.sk pana Kaitana a napisala mu,poslal mi bezplatne techniku kde som zistila ze mam skutocne porobenie,zaplatila som mu a pustili sme sa do spoluprace,o par dni to zacalo byt uz omnoho lepsie a dnes musim povedat ze mu velmi dakujem a je to obrovska zmena k lepsiemu,jednoznacne odporucam.

RNG

Mariaa, oblicky su len jedna z ciest, kadial telo vyhadzuje toxiny. Druhe je cez treaviaci system(dolezitost vlaknin, enzymov a probiotik) a tiez z pecene tokom zlce.Ine ako cez pluca, hlienu a kozu su relativne minimalne mnozstva.
Ale pecen pre lepsiu funkciu si treba precistit, potom lepsie filtruje, rozklada a vyhadzuje toxiny.
To plati hlavne pre tych, co mali pecen napadnutu, prechodene herpesy, a hlavne Epstein Barr virus(mononukleoza), ale aj ine nakazy.
Ja si pecen pravidelne cistim a regenerujem(ked nezabudnem...) zhruba polovicnou davkou protokolu dr Berksona, lebo ten zaroven ma dobre ucinky na regeneraciu pankreasu a ja som cukrovkar.

[zruseny12]

BABINK,to mozem povedat aj ja,ze keby som nezobrala do vlastnych ruk svoje liecenie,tak dnes je zo mna troska,a ako som pisala urcite by ma lekari poslali na psychiatriu.Ale nemozem pochopit jednu vec,vsetky vysledky su stale vyborne a ja mam mierne odvapnene kosti atd.Teraz zase najnovsie som bola na oblicky,tiez zaver VYBORNE VYSLEDKY,A MNE OPUCHAJU STALE OCI...TAK CO SI CLOVEK MA O TOM MYSLIET.

babinka

Začala som užívaním LKVB6, Super acidophilus a Betavital, výsledkom boli výrazne zlepšené pečeňové testy a krvný obraz,trávenie, vylučovanie, úplne zmizla únava a zlepšila sa aj psychika. V tom čase som aj upravila stravu, znížila príjem tukov, mlieka , ktoré zahlieňuje, vylúčila repný cukor, pila som veľa čistej vody ... jedla hlavne zeleninu. Vyskúšané mám však takmer všetky prípravky, výborné je napr. Imuno C pri rôznych infekciách ..., keď som ho užívala nádcha a chrípka sa mi celý rok vyhýbala, sporadicky užívam aj Klíčkový olej, jednoducho už je to súčasť mojej stravy.

RNG

louveka, precitaj si ten clanok, je velmi zaujimavy
Ja osobne nie som proti nijakej metode, ktora donasa vysledky, ci uz je to magia, ci saman s vetvickami a tancovanim. Ale VYSLEDKY sa musia dostavit, inac je to neucinny sposob, ci sa tyka samana alebo moderneho lekara s najnovsimi metodami a patentovanymi syntetickymi prostriedkami.

babinka

mariaa, luveka, súhlas, ja som pred niekoľkými rokmi začala so samoliečbou v zúfalej beznádeji som sa rozhodla pre detoxikáciu. Veľmi mi vtedy pomohli prírodné prípravky z -odkaz odstránený- ,ktoré využívam dodnes pri všetkých zdravotných problémom a zatiaľ úspešne. Nie sú to homeopatiká, ale prírodná alternatíva, bez ktorej by som dnes bola už boh vie kde. Môžem povedať, že mne doslova zachránili život.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Homeopatia ma presvedcila - Fórum - ZDRAVIE.sk