Malé prsia

kosa

sa kakate ze nemate prsa....prsicka...cycky cic...
dnes napisali v novinach spravu ze tie zeny kotre majeu velke prsja su vystavene aj viacerym zdravotnym komplikackam v porovnani zo zenami co maju male prsa ci prsa ''nemaju''.

tak ze asi tak.

wikusa

spagheta...mam uz 21,asi od 13 rokov sa neudiala ziadna zmena a uz ani neudeje:o) to je iste...ani antika kazdemu nezaberie, ja ju uz beriem 4 roky a vystriedala som viacero druhov a nic:(...takze mi asi nezostava nic ine, ako sa zmierit

marcipan

juuuj dievcata, ja som si myslela, ze mi po kojeni narastu, ved som ich pocas kojenia mala ako Pamela Anderson, ale potom mi kamsi zmizli, asi mi ich dieta vycucalo....:o))). nemám tam nič...

galilea

baby ,,ja ked do skoly som chodila som bola divna cela nohy tenke riti nikde a prsa hmmm davala som si otazku ake je to nosit podprdu ?? a to som mala 16 skoro 17 ,,,no bum potom zazrak sa stal nejaky normalne mne to vsetko narastlo po 18 bum a zrazu podprda 4 mi bola len tak ked som sa zohla tak von mi vybehli ,,,som spokojna so svojim telom a hlavne co sa tyka poprsia mam ho na moju vysku akurat a pevne ,,,nechcem tym povedat ze male poprsie je o nicom ale ked ho mas pekne a pevne tak je ovela lepsie nosit 1-2 ako 5 a ked das dole podprdu tak ti klesnu na pupok ,,,papa

vikusa

Tak aj ja patrim k tym, co tam takmer nic nemaju...spagheta- aspon tie jednotky mat...ach... tu nejde o velke, ale takmer o ziadne...keby aspon o kusok narastli a nevyzerali iba ako pozdvihnute bradavky:o)

tinqa

jak hruska vyzeram i ja- tenka ,vysoka sirsie boky a hore... :D nic ani len jednotky- mozno to ani nulky niesu... strasnne cosi. najhorsie ze s tym clovek nemoze nic vobec nic urobit- akurat tak plastiku ale to je uz o inom... :(

spagheta

aaale holky!kliidek..ako neviete co sa este moze stat ked zacnete brat antiku-to po prve:)po druhe ja mam tiez asi jednotky a nevadi mi to!su pekne,tak nemusia byt velke!aspon sa mi lahko bezi:)))