Milovať dvoch mužov...

Príspevok v téme: Milovať dvoch mužov...
wia

Ahojte, chcem sa s vami podeliť o svoju skúsenosť aktuálnu. Mám partnera, s ktorým som tri roky, z toho dva spolu bývame, teraz sme si kúpili nový spoločný byt. Vieme, že chceme spolu žiť a že to je vážny vzťah. Chcem sa brať a mať dieťa, mám ho hrozne rada, rozumieme si, pomáhame si atď. Lenže... pred dvoma týždňami sme sa proste dajako pohádali a ja som s plačom volala nášmu spoločnému kamarátovi, že aby ma odviezol domov. Odviezol a hodinu v aute počúval moje náreky a držal ma za ruku. Druhý deň sme sa bozkávali. A tretí zas. Odvtedy v tom lietame. On má tiež vzťah, ale nie je v ňom šťastný. Ja mám ale celkom jasno v tom, že chcem žiť s tým mojim pôvodným partnerom a viem, že ktokoľvek by chcel s ním bojovať, tak prehrá. Viem, s kým chcem žiť a prečo. Lenže od toho druhého neviem odísť. Je to aj chemická príťažlivosť, ale je to aj iné. Počúva ma, hodiny sa rozprávame, teším sa strašne z toho vzťahu, hrozne veľa mi dáva. Takže som úúúplne zmagorená a už neviem. Snažím sa od neho odísť a ukončiť to, už 4 dni sa snažíme tváriť rozumne, on mi nechce kaziť vzťah, takže už okolo seba len tak chodíme a voláme si a trápime sa. No proste hroznééééé. Môžte mi niekto povedať, či ste to zažili a ako to dopadlo? Ako sa to dá vyriešiť? Ten druhý je náš spoločný kamarát, takže úplne sa s ním prestať vídať jednoducho nejde. Len prosím žiadne rady tohto typu. Ďakujem za vaše skúsenosti

lady123

nellya,

fuha, toto je uz ina kava, kedze je v tom zapletene aj decko. ak by som bola na tvojom mieste, isla by som za tvojim byvalym, s ktorym cakas babo, lebo by som sa bala ako sa postavi k tomu tvoj muz, ked bude vychovat dieta cloveka s ktoryn si ho podviedla.

lady123

ach boze baby som rada, ze som neni jedina co riesi takuto vec. Niekto by povedal, ze neviem co od dobroty. Na jednej strane nechcem riskovat pekny vztah kvoli niecomu, co vlastne ani nechcem. Ja toto riesim, v zavislosti ako casto vidam tohto chalana. Ked ho dlhsi cas nevidim zabudnem ale akonahle sa objavi, znova ma to chyta. Domcek a tvoj sucasny frajer vie o tom predchadzajucom, resp. poznaju sa vobec?

nellya

Vidim,ze sa tu rozoberaju tazke pripady,tu patrim asi aj ja,hlavne,ked som si precitala ten uvodny text...Ja som s priatelom chodila 5 rokov,vzali sme a po par mesiacoch sa vratil chlap,po ktorom som vzdy tajne tak velmi tuzila,ze to nakoniec aj tak dopadlo,ze momentalne som vydatá,ale dieta cakám s tym chlapom,ktorý ma tak pobláznil a do ktorého som sa aj zalubila.Teraz neviem co robit.Mam uz termin porodu a manzel chce ostat somnou a aj s dietatom,aj ked vie,ze nieje jeho,ale ja nedokazem zabudnut a prestat sa stretávať s mojou laskou.Obidvoch ich velmi lubim...a oni lubia mna (boze,ako to znie sebecky) ale je to tak.Kazdy jeden planuje somnou a malou buducnost a ja sa neviem rzohodnut.Manzelovi som uz podla mna ublizila az privelmi a neviem,co by robil,keby zistil,ze som v kontakte este stale aj s byvalým a ze mi vyznava lasku vkuse tiez a planuje nasu buducnost.Co by ste robili vy?Ake kriteria,alebo podla coho by ste sa rozhodli?Ci zit s niekym,za koho ste vydate(zenatí)a dobre sa navzajom poznate,alebo ist za tym,s kym cakate dieta?No idem to sem zavesit,som zvedava na vase akce-reakce.A dik...

domcek852

neviem ako sa tto vyriesi :( ked si neviem rpedstavit byt ani bez jedneho ani bez druheho :(a keby sa to tahalo 2tyzdne nepoviem ale vyse roka ? :( ja uz nevladzem .. a nic sa nevyriesilo .. ked ja sa bojim rozhodnut a ublizit .., a ze budem rozhodnutie lutovat :(

domcek852

no presne ja ked som s priatelom neviem sa odviazat ale bez priatela a este s trochou vinka je zabavy az az vazne s holkami sa najlepsie uziva a este ekd su tam iny celkom pritazlivy chlapi.. ja tiez ked si vypijem mam chut vystrajat a potom mam vycitky no tie akcie su ale velmi malo ze som sama bez priatela .. predstavte si tie male zabky 15r ked riesia take problemy co to bude v 20tke :)

lady123

Domcek, sasanka tiez si myslim, ze chlapi sa nad takymito vecmi urcite nezamyslaju, maju jednoduchsie zmyslanie a urcite nemaju vycity ako my zeny

sasanka985

domcek,
Presne to. Ked baba ide von s inym chalanom tak je pre nu hned pomenovanie ze k... ale ked ide chlap s inou von, tak je to podla nich normalne, nie? Moj s bol von a kolko ich tam spoznal a ja som sa odhodlala konecne a on mi zacal cez telefon, ze nieze tam nejakeho stretnes a tak.. No kde sme?!

domcek852

ale viete co mali by sme to potlacit predsavte si buducnost s tymi lajdakmi no zeby som s detmi sedela doma a on niekde s pivom v ruke behat .ee! ale sme este mlade tak chceme trosku zabavy s takymi lajdakmi .. lenze kedy je cas najst si spravneho muza ? a co ked nepride ?a ostane vam bezstarostny chalan na veky ?

lady123

moj priatel zase neni nejaky domased, rad sa zabava a tiez sme sa navystrajali spolu, boli to super casy aj teraz sa stale stretavame s priatelmi, chodime von s ludmi a vzdy je sranda, ale stale sa nedokazem az tak uvolnit ked tam je priatel. A ked tam nie je da sa povedat, ze som ako urvana z retaze a nemusim sa kontrolovat, spravam sa tak ako to v tu chvilu citim a nemusim riesit ci toto alebo tamto bolo vhodne. Proste aj vcera bol taky vecer, ze som sa uplne odviazala a bolo to supeeeer a zasa tam bol ten dalsi chalan a super sme si pokecali a viem, ze keby bolo na mne tak by aj k niecomu doslo, ale to som urcite nechcela ale nehovorim, ze mi to nelichotilo.

sasanka985

domcek,

To sa nejako vyriesi.. Ja mam 22 a tiez to riesim, to asi len ti chlapi moc neriesia a potom to tak vyzera.