Bolia ma prsia

DoktorHaus

To platí pre všetky slečny. Treba fotku nie len pŕs ale celej postavy aj s tvárou aby sa dal posúdiť celkový stav, lebo zdravie je záležitosť celého tela.

michaela1992

Ahojte babi,prepac te mi za moju slovencinu lebo som neni na slovensku od malicka...mam problem asi uz tyzden ma bolia prsia,stale su ako napuchnute...nevje mi niekto poradit...

dominika17

ahojte bolia ma prsia a nemám ani menštruáciu ani som ju nedostala...vždy keď sa do nich buchnem bolí to neviete čím to je??

lady8888

Caute mam vyse 2 tyzdne po menstruacii trvala mi iba 5 dni co je neobvikle pretoze vzdy mi trvaju 7 dni par dni po skonceni ma zacali boliet prsia vraj to moze byt aj ovulacia ale neviem pretoze som aj dost casto unavena a stale by som spala ale test vysiel negativny mate s tym niaka skusenosti ???

marienka:23

Par mesiacov ma bolia sustavne prsia,a to fakt dost.Viem co su styri tehotenstva-tiez som ich vtedy citila,ale neda sa to prirovnat.Mam 45rok.a zacal mi vynechavat menzes-asi prechod.Moze to suvisiet s tym?

demetera

mna teda bolievaju pocas menzesu co je normalne..ale..lavy mi puchol hockedy aj o jednu velkost boli to jak slak ani sa ho dotknut a na moje prekvapenie som isla uz na ultrazvuk a tam mi povedala pani doktorka ze mi nadpriemerne pracuje mliecna zlaza co mozem vyuzit akurat tak v tehotenstve a budem mat dostatok mlieka..ale preco tie bolesti..tak mi predpisala mastodynon a octanove obklady na dva mesiace a po dvoch tyzdnoch mi to ustupilo...

soffa

prsia bolia v polovici cyklu.dovod bolenia je ze sa zvacsuju.....nevsimli ste si ze pred kramami a cez ne ich mate vacsie????

laubertka

mam asi dva tyždne pred menzesom a bolia ma prsia ale nebolia ma dotyk ale skor ma palia ale mam aj problem s krčnou chrbticou tak neviem.Mala som prerusovanu sulož partner sa urobil mimo a bolo to počas neplodnych dni aka je pravdepodobnost že som tehotna: