rast PRS

sejfrkjg

Nejsu ziadne tabletky na zvacsenie poprsia ..jedine tehotenstvo ti ich moze zvacsit docasne alebo plasticka operacia ke dti uz tak natom zalezi..ja som sa rozhodla pre to druhe.....

lucka :))

holky ja vás nechápem ..prečo si z toho robíte ťažku hlavu .. :)..ja som tiež uvažovala jedného času nad tabletkami ale neni to správne riešenie ( vekom sa všetko mení a aj vaše prsia ) ..veď chalan ktorý ťa ma ľubiť alebo ľúbi thak ťa berie takú aká si .. a či ich máš veľké alebo malé malo by tho byť jedno, je to ako u chalanov ... vy mu tiež nehovoríte aby bral tabletky keď má malý penis a neuspokojuje vás ním ..... veď napokon pri sexe chalan nerozmýšľa nad tým aké máš kozy :) .. ale nad niečím iným :P

elbaa

Moja starka hovori, ze pred tym, nez boli plasticke operacie, tak si baby natierali kozy cesnakom, a pomohlo to.... Podla mna to aj moze byt pravda, lebo cesnak obsahuje latky, ktore rozsiruju cievy a myslim, ze aj zlazy v prsnikoch...skuste to. aj ja som to uz vyskusala , ale pochybujem, ze to zaberie tak skoro.. :)))

shelby

ja to este neskusila ale nico na tom bude lebo niektore tie lieky obsahuju latky na podporu zliaz produkujucich mlieko, ja ked som bola tehotna poprsie sa mi zvacsilo o 2 velkosti, podla mna to nieco nafukne a krom toho tabletky tohto druhu obsahuju aj afrodiziaka a najake sajrajty na akne - nieje to az taka strata penazi....

denisa

NIE, ZIADNE ZAZRAKY NA RAST PRS NEEXISTUJU!!!!
Ktokolvek sem napise, ze bral tabletky a narastli mu prsia, tak bud klame, alebo si ich meral a bude tu tie 2 centimetre obvodu navyse obhajovat sam pred sebou, aby nemal pocit, ze vyhodil niekolko tisic korun von oknom.
Mimochodom: tie 2 centimetre sa po vysadeni tabletiek znova stratia.

nikuska

Ahojte tak to s tym jednym prsnikom neviem ...ze jeden je vacsi ako druhy ale co vravite na tie tabletky?Pomaha to?A ake to su ako sa volaju aj mna by to zaujimalo

táňka

Cawte holky mam 17rokov a jedno prso je vacsie a druhe je mensie mate aj vy takyto problem...?nie je to viditelne ale je to vidim...cakam na odpoved

luckaa

Myslim ze toto druhe meno miika nieja ta ktora zalozila tuto temu ..lebo ligicky by o sebe tak nevravela takze nepisete sa dakoho v inom mene a podla mna niejake kremy alebo tabletky existuju ale neviem ako spokojne boli zeny co ich pouzovali...kto vie nech napise mna by to tiez zaujimalo

miika

Prepacte ze som zalozila tuto debilnu temu... som hlupa pica, ale vdaka vasim radam som mudrejsia. Este raz sa ospravedlnujem sa svoju skorsiu debilitu.

luciaa: mala by si sa hambit ze si osocovala chirurga, lebo ma pravdu