Yves Rocher - kozmetika

jeenifeer

ja som si kúpila cca asi 7-my výrobok tejto značky a som spokojna zatial so všetkými výrobkami čo som vyskúšal...či už masky na tvar, peeling na telo, telove mliečko či kremiky - mam kamilkovy a vyhovuje mi, takže nemám dôvod pochybovať o tejto kozmetike..zatial ma presvedčila o kvalite:)) ked sa niekto nevie rozhodnut ci vyskusať či nevyskúšať, zájdite do obchodíku YR a vypítajte si vzorečky!!!! ja som ich zatiaľ vždy dostala..pekný deň

faye

ahoj
ja som túto kozmetiku objavila asi pred pol rokom a nedám na ňu dopustiť. na pleť už nepoužívam nič iné no a v poslednom čase mi zavoňali výrobky z radu les plaisirs nature.

nazu

Ahojte čo ste všetci pospali, že sa už dávno nikto neozval? Mne sa tiež podarilo dostať sa ku kozmetike Yves Rocher, ale je to naozaj trieda. Zaregistrovala som do nej sestru a cez ňu si objednávam so zľavami. Je naozaj dosť drahá, ale so zľavou sa to celkom dá zvládnuť. Mám už takmer všetky výrobky na zmiešanú pleť Sebo Specific a je fakt bohovská. V poslednom čase som mala problémy s mastiacou sa pleťou, ale ako som skúsila túto sadu, tak sa mi to o dosť zlepšilo. Teraz som vyskúšala samoopaľovacie telové mlieko, že čo to bude zač, ale zatiaľ som s nim naozaj spokojná. Nezanecháva žiadne stopy a mám aj ten sprej, ale ešte som ho nevyskúšala. Objednala som si aj ten iskrivý zoštíhľujúci sprej, ale tiež som s nim spokojná. Ja som tiež dosť kritická voči kozmetike, ale táto značka je fakt veľmi kvalitná, ale za tú cenu by aj mala byť. To sú zatiaľ moje najaktuálnejšie postrehy. Dúfam, že sa zapojíte aj ďalší a nebudem sa tu rozpisovať len ja sama. Pa pa

andriana

Ahojte,ja pouzivam Yves Rocher 6 rokov a nemenila by som za nic.Na akne mastnu a zmiesanu plet jednoznacne Sebo specific.Vyskusaj dennu cistiacu gomaz alebo gomaz+maska v jednom.Ak sa zaregistrujes mas hned 20% zlavu.Navstiv web stranku.

janeta

Ahojte. s kozmetikou Zves Rocher mám veľmi dobrú skúsenosť.Je naozaj vinikajúca a je to vo Francuzsku najkvalitnejšia kozmetika.Túto informáciu som si overila od kamarátky, ktorá tam žije.Dokonca druhá kamarátka, ktorá má problém s mastnou pleťou, ako som jej ponúkla vyskúšať túto kozmetiku, tak používa užlen rad Sebo Specific.Je naozaj super a dá sa zohnať aj lacnejšie priamo objednávaním z katalógu.

Nerita

Robim s tou kozmetikou,no popravde, ani make up ani kremy by som od nich nebrala.. ani spiraly..ani ine.Maju krasne vone na toaletne vody,sprchove gely a telove mlieka..ale nic na xicht.