Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pre ivka 1

Príspevok v téme: pre ivka 1
lindusica

ahoj Ivka 1. viem, ze aj ty si za lieky na prirodnej baze bez vsetkych tych chemikalii. preto by som sa u teba chcela poradit. mavam silnu menstruaciu a mavam silne bolesti a krce, vyskusala som uz hadam vsetko, ani lieky dokonca nejako moc nezaberaju a HAK urcite nechcem. v jedej teme si pisala, ze by si s tym vedela poradit a nejakymi prirodnymi produktami. mohla by si mi prosim dat vediet akymi?? a este jedna moja otazka. co by si prosim ta poradila na celkovu ocistu tela?? o tomto som citala dost, ale vsade sa radili len lieky a to by som nerada. bola by som ti vdacna za odpovede.

panika

Zdravim-len aby to nevyznelo inak: to ze som sa ozvala, neberte nikto nijak ironicky alebo utocne. Ked nieco mam, poviem to na rovinu (ako aloe-to je nick)

lindusica

dakujem pekne Ivka za pomoc, ked budem mas trosku viac casu, okamzite ti napisem. len mi chybala ta e-mailova adresa, tak este raz velmi pekne dakujem a taktiez aj ostatnym, ktori mi chceli pomoct.

Alternativa

Ivka 1,
v tychto slovach si dokazala, ze si aj spravnym clovekom. Argumentujes, neutocis :o), vazim si Ta a prajem prijemny vecer

Ivka 1

Samozrejme má každý právo na svoj názor a aj na to,koho požiada o radu.
Ja sama mám veľmi dobré skúsenosti s produktami na prírodnej báze ,základom je aloe,ktoré neobsahuje žiadne chemické konzervačné látky a ani farbivá, potom sú to včelie produkty a produkty z liečivých bylín,taktiež bez akejkoľvek chémie a farbív.Viem,že sa môžem spoľahnúť na kvalitu produktov,ktoré užívam s celou svojou rodinou a hlavne nebojím sa ich odporúčiť ďalej,lebo im verím.Firma,ktorá ich ponúka,zaručuje 100% záruku kvality a vrátenia peňazí.Je to síce z iného súdka ako ponúka RNG ale produkty sú rovnako kvalitné a účinné. Spolupracujem s lekármi,ktorý nám robia odborné prednášky o rôznych typoch ochorení a radia,ktoré produkty môžu byť účinné na daný typ ochorenia.
Zúčastňujem sa odborných seminárov,takže mám dosť teoretických informácií ale aj praktických skúsenosti.Rada pomáham ľuďom,rada sa s nimi rozprávam a stretávam.

Ivka 1

Lindusica napíš mi na mail. Veľmi rada Ti napíšem o produktoch na prírodnej báze,s ktorými mám ja veľmi dobré skúsenosti.

panika

preco dohadzovacka ? Ved jej len poradila inu moznost. Ivka Ti zrejme odporuci aloe a ine produkty na prirodnej baze

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pre ivka 1 - Fórum - ZDRAVIE.sk