Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

som vadna??

Príspevok v téme: som vadna??
tamarqaaaaa

uz asi dva tyzdne si pisem s kamoskou cez net..spoznala som ju a uz si piseme,len je problem,ze ja mam 14 a ona 22.ako v tom problem nieje len len...
ja neviem,ale ja som stale prihlasena na pokeci a cakam kedy dokde,aby sme spolu pisala..ked mi psle cez icq neaku pesnicku ak ju stale dookola pocuvam...prsote som si ju strasne oblubila..ale neprehanam to?myslim nanu pocas dna..

ale pozor nie som lezba..ani bi..hnusi sa mi predstava bozkavat sa s dievcatom...tak co potom,som vadna??

majka_

no myslim, ze vadna nie si. ved si nasla iba kamosku, ktora ta pochopi v urcitych veciach a situaciach, obcas dobre poradi, super pokecate a tak... len by som sa na nu az prilis neviazala. hoci rady mozu byt dobre, ale aby si sa nestala jej kopiou - to co si mysli ona, ze urcite to najspravnejsie a to, co ti poradia rodicia si ini priatelia nestoji za nic.

zuzana175

to je zaujimave.ja som to robievala,ale ked som si pisala s chalanom.u dievcata sa mi to este nestalo.ale ak si stastna,tak preco nie.ale zas to neprehanaj.

panika

vadna asi nie, len si rozumiete :), len na nu fakt moc necihaj -aby pred tebou neutiekla :)) (mne sa to uz stalo )

agina

Preco by si mala byt vadna???? Nasla si si kamaratku, starsiu, ktora ti zrejme rozumie, poradi a pokecate. Nie je na tom nic divne....

rorinka

ale co by si bola vadna...ak je to fajn clovek , tak sa ti necudujem , ze si si ju oblubila. ale radila by som nestriehnut na nu a nevesat sa, aby to nebrala ako ze si na nej zavisla alebo tak...neviem, fakt.....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

som vadna?? - Fórum - ZDRAVIE.sk