Hladovka

Príspevok v téme: Hladovka
...

Drzal ste niekedy hladovku?Ake mate skusenosti?Ja som nou schudla 15 kil.Dosiahla som vahu,ktoru som chcela.No odvtedy neviem pravidelne jest.Pribrala som 5 kil,striedaju sa u mna obdobia hladoviek a prejedania sa.Takze asi jojo efekt.Ale chcem ist zase na hladovku a dat dole tych 5 kil.Vtedy som sa sama sebe pacila,teraz uz nie..Drzte palce.Ak tu niekto niekedy drzal hladovku,napiste svoj nazor:)

1angelina23

hm..ked maju tie baby take strasne problemy s postavami...tak by si radsej mali asi nasetrit na liposukciu ta by bola asi menej strasna pre organizmus..

1angelina23

ale mna by este zaujimalo,ze ked s tou "hladovkou" prestanu.. sa mi akoze ta chut do jedla aj vrati? nehrozi im potom bulimia?

bez_S

hovorí sa o mesiacoch.. tak neviem kde si to počula... silný organizmus vydrží v pohode 40 dní... ale samozrejme nie je to zdravé a ak sa chce niekto liečiť pôstom musí mať skúsenosť , dlhé pôsty sa robia najmä kvôli rakovine a chorobám .. (vyhladovať)

1angelina23

no.. nechcela by som ani za nic, ved ich telo ich musi nenavidiet, este nedaj boze aj nieco robit, ako pracovat alebo studovat..