Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadávanie vlasov - prosím o radu

Príspevok v téme: Vypadávanie vlasov - prosím o radu
hesti

Ahojte,nikdy som to nikomu nepovedala,ale strašne mi padaju vlasy,už mi na temene vidno kožu,skoro tam mam pleš,ale zakryvam to ušesom ..a akoby nestačilo,už asi tri mesiace pozorujem,že mi rastu chlpky nad perou,čiže fuziky,hormony mam v poriadku...prosim o radu,čo neexistuje nejaka antokoncepcia,čo by mi pomohla...dakujem za každu radu.eliza

hesti

ahoj hmmmmmm pravdaže lekarovi ano...preto tie hormony ako hovorim su okej,ja že či niektora nema nejake babske lieky, nič mi nezabera ani revalid a podobne....inak mam 27

wejusa

ahojte,prosim radu...uz 5 rokov sa liecim na znizenu funkciu štitnej žlazy a uzivam eutyrox 100,a stale priberam.da sa s mojou diagnozou nejako schudnut?ak ano,poradte prosim ako.vejusa

hmmmmmmmmmmmm

este si to nikomu nepovedala.teda ani lekarovi??ako teda vies ze si hormonalne v poriadku.podla mna to nie je v poriadku,mala by si byt poriadne vysetrena.moze ist o alopecia androgenetica.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypadávanie vlasov - prosím o radu - Fórum - ZDRAVIE.sk