Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam 18 a hrcku v prsniku

sway

ahojte. asi pred tyzdnom som si nasla hrcku na prsniku, sla som s tym k lekarke vystresovana ze co to je. Mala som nervy pretoze mam male prsicka , kosicek A a ze to co ma byt ta hrcka. vzdy som si myslela ze taketo veci sa stavaju "obdarenejsim " zenam. Lekarka mi povedala ze je to cysta, pretoze sa to da trocha posuvat pod kozou, ale ze si to mam sledovat ci sa to nezvacsuje a ze mam sa objednat na sono radsej na sukromnu kliniku, lebo v statnej nemocnici sa pridlho caka, aj 3 mesiace. No a dnes som si kontrolovala tu cystu a nasla som dalsiu. Ja uz som z toho na nervy. Je mozne ze sa mi dalsia cysta sprravi behom tyzdna? Pretoze predtym som ju isto nemala. Mam 21 rokov. Najhorsie je ze nemam ziadnu oporu komu by som sa vedela zverit, pretoze ostatni su "prilis" zaneprazdneni svojimi problemami:(

ema

ahojte.Sama si pravidelne kontrolujem prsniky a asi pred mesiacom mi kamaratka omylom buchla laktom do prsnika a vtedy sa mi tam urobila nejaka hrcka,to miesto mam citlive,trosku pobolieva a teraz som si nahmatala dalsiu tvrdu nepohiblivu gulicku vedla bradavky..To vsetko v priebehu jedneho mesiaca,predtym som tam nic nemala..Neviem ci to pomoze ale ten prsnik mam pri blizsom pozorovani trosicku vacsi a poslednych 6mesiacov mam velke stresy a som mimoriadne zaneprazdnena.Mam 27rokov..Neviete co by to mohlo byt?Dakujem za rady a nazory.

elen666

tak sa potom neboj a nestresuj.ozaj to som ja s nikom 66666 len som sa zaregistrovala a musim povedat že koncom januara tohto roku mi to 5x3MM vybrali von...len taak bez narkozy a bol to TUK.....parada som velmi stasttna.Takze sa neboj...a u mna vsetko nasvedcovalo že je to fibroardeon.Ti mozes mat aj zvacsenu mliecnu zlazu......ozaj ver mi,Drzim palce a daj vediet

malinka

Ahojte pred dvoma dnami som si nahmatala hrcku. Je presne na lavom prsniku smerom od pazuchy do vnutra prsnika. Velmi sa bojim. Bola som u gynekol. aj na monografii a nic mi nezistili. Ale ja to tam citim co mam robit ? Prosim poradte:(

66666

mila colrjka,alebo ako sa pises,aj ja som bola pri tej najlepsej doktorke v Kosiciach,urcite myslime tu istu lebo tam je takaa iba jedna:.Aj aj som maala fibroardeon,a mam ho opat ma 5x3mm,je to malicke a von to nepojde.takže vsetci co mate taketo problemy nevahajte a navstivte lekara!!!!!!!!!!!

mira

Do cýst, hrčiek, myomov atď telo ukladá to čo má v nadbytku a nestíha to vylúčiť. V oblasti pŕs sa uskladňujú prebytky prijímaných mliečnych výrobkov nasladko, čokolád, zákuskov a všetkých kombinácií cukor a tuk a hlien.
Vyvarovať sa dôsledkov znamená zastaviť príjem a zaradiť pestrý výber zelenín a celých obilných zrn, všetko v rôznych úpravách a kondimentov. Netreba žiť v strachu a nevedomosti, ale v harmónii.

david21

no ja mam tiez neco take na lavom prsniku mam nieco ako 2x2 hrudku a ked si to potlacim alebo nieco take tak je to ako by som si tlacil natiahnuty sval vie niekto co to je???

cooldjka

Ahoj. v prvom rade sa NEBOJ a nenechaj sa zastrasit...v 18-tich rakovinu prsnika mat nemozes,je to nepravdepodobne. Ja som bola v presne rovnakej situacii. ked som mala 17 a pol,nasla som si v pravom prsniku hrcu ako tenisova lopticka...nechci vediet ako som sa bala. Pol roka som to tajila, nebolelo ma to,nezvacsovalo sa to. Po polroku som sa odhodlala ist na gyndu,tam ma poslali na ultrazvuk,odtial do Kosic a tam mi najlepsia doktorka a odbornicka na prsia povedala, ze sa nemam coho bat,ze je to len fibroadenom (ako uz je spominany v tejto diskusii) a ze to je v mojom veku bezne. Sla som na operaciu, v nemocnici som bola 2 dni, operacia dopadla dobre, tumor mal 7,5*7,5 cm a bol negativny,takze vsetko dobre dopadlo,aj ja tebe drzim prsty, aby si dopadla dobre...inak to naozaj moze byt aj ten tukovy...mala by si ist ku doktorke...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam 18 a hrcku v prsniku - Fórum - ZDRAVIE.sk