aky je vas nazor?

Príspevok v téme: aky je vas nazor?
aneela

mam partnera,ktoreho lubim a sktorym som uz dost dlhu dobu..problem vsak je,ze nedokazem byt verna..jednoducho si rada uzivam zivota a ked je prilezitost,lahko priatela podvediem.. nechcem ho stratit,ale ja ani nemam pocit,ze by som robila nieco zle ani vycitky svedomia,pretoze viem,ze lubim jeho a s ostatnymi si len obcas uzivam..som normalna?

vrba

no moja zlata,pises ze lubis svojho priatela aj ked ho podvadzas?da sa to?tak potom ale sory ale asi niesi normalna.keby sa to stalo raz ale viac krat?vies ty si nevazis vobec toho cloveka ktory je s tebou a lubi ta.ako sa mu mozes potom vsetkom vobec ukazovat na oci a dalej s nim chodit?vobec si neuvedomujes ze ked sa to vsetko dozvie ze ho upne stratis?a ze nemas vycitky svedomia?Tak potom sory ale ty nemilujes toho cloveka!!!!ak by si ho mala rada nerobil aby si to a bolo by ti to luto.vies potom asi nemas zaujem o nejaky trvaly vztah.pa

charlie

drahá aneela, silne pochybujem, že svojho priateľa máš rada ako svojho partnera pre ďalší život.možno ho máš rada ako človeka takého,akých asi v tvojom živote bude dosť. nerob hlúposti a pokiaľ sa nevybúriš, rozíď sa s ním. on to určite ocení (pokiaľ mu povieš aj dôvod).ak si však zbabelá a dáš prednosť tomu, že ho budeš naďalej podvádzať, stratíš hodnotu nielen u neho, ale asi u viacerých chlapcov. musíš si vybrať, ktorou cestou chceš ísť v živote. v tomto svete je dosť mladých dievčat,ktoré si vyberú buĎ tú alebo onú cestu. popremýšľaj, ale buď férová!

zuzka :)

Anka ma uplnu pravdu. Ako ho mozes lubit, ked mu nedokazes byt verna a neustale ho podvadzas. Podla mna si este neni pripravena na normalny vztah a to je cele, nic v zlom, ale to je moj nazor.Papa.

matulik

mat oboje veci naraz, tym myslim partnera a nevera, nerobi vo vstahu samozrejme dobrotu, ja si myslim ze bud jedno alebo druhe....porozmyslaj co vlastne chces, mozno to je ten problem ze nevies co vlastne chces

aneela

viem,ze to moze zranit..ale keby som si predstavila vymenene ulohy,viem ze by som partnerovi neveru odpustila,pretoze viem ake to je u mna..