Skúsenosti s Bioptronom

88daska

ja som chodila na bioptron tiez u mojho krcneho a nasvecovala som si dutiny.bolo to zadara,ale davno.
mam doma,len ju nepouzivam tak casto,farebne filtre nemam,vraj je lepsie ak su,je to ucinnejsie.
neviete,za kolko sa daju kupit filtre? cisto filtre?

mirka 23

Tá lampa je super. A v akcii za 9000:) Normálne stojí okolo 20000, tá menšia. Ale stáva sa, že to Zepteráčky vyhrajú na nejakej akcii, no a vtedy môže byť v akcii, že vám ju predajú. No a odporúčam svietiť len s povolením lekára, pretože ak máte v tele cystu, uzlinu, nedajbože nádor, tak to svetlo podporuje rast, takže sa vám to bude zväčšovať.
Moju mamku tiež bolelo v hrdle, a otravovala ma s tou lampou, nech jej to od niekoho požičiam, o mesiac išla na vyšetrenie štítnej žľazy a našli jej tam uzlinu aj cystu. Takže keby si to svietila, tak by to bola čistá katastrofa.
Lampa je super na tvár, pri chrípke, pri zlomeninách, pri hojení rán.

jancecka

a ešte by som mala záujem kúpiť oxy spray, neviete kde by som ho zakúpila? Lampu mám požičanú ale ten spray by som rada mala svoj. ďakujem

jancecka

ahojte, mám neprechodné vajcovody a v pravom vaječníku sa mi hromadí tekutina. kamoška mi požičala teraz domov bioptron,myslíte že to má nejaký zmysel, nasvecovať si vaječníky a vajcovody? Koľko by asi mala trvať taká svetelná terapia, akože moc tomu neverím ale som ochotná vyskúšať všetko. Začala som včera večer. Aj dnes ráno. Chcela by som dva krát denne, po 10 minút na každom vaječníku a aj maternicu. stačí čo? Máte niekto s ním skúsenosti v ženskej oblasti??? Ďakujem za odpoveď

vierka

Valerka,bioptron pomôže na všetko,len treba tomu čas,pravidelne ohrievať aspoň min.3 mes.,aby si videla/cítila/vysledok.A k tej cene-sú rôzne veĺkosti.najmenšia stojí cca 17000,potom je vačšia,tá by ti chrbát pokryla na 2 krát,ale jej cena je cca30000.Ale počula som,že teraz je tá malá v akcii za 9000.Odkiaľ si?ja mám kontakt na pani,ktorá sa tomu venuje a je zo Starej ľubovne.

panik-a

ked uz sme pri tom, bioptron predpisuju aj lekari ako sucast rehabilitacie a je to zadarmo. Ked ta boli krcna chrbtica, skus to riesit cez ortopeda/neurologa (on ta odporuci na rehabilitaciu, pripadne ta prelieci). A skus si dat do vyhladavaca akupunkturu

darinka m

Skus sa kontaktovat na katku duratnu,ona ho tu casto ponuka,myslim ze by ti to malo pomoct je to aj na taketo veci.Daj si do vyhladavaca to meno a najde ti na nu kontakt ona ti poradi co a ako. A cena? Myslim ze okolo 40tisic.