Mam AIDS

mentollka

No ako sikovne si ma do toho navliekla nashira :-DDDDDD
Ja osobne komunikujem so vsetkymi z tohoto fora uz sukromne,necitim potrebu sem chodit.Predtym to bolo forum o niecom inom,bolo tu zivo a veselo.To uz nefunguje,vztahy sa vykrystalizovali,trosku sa to vsetko posunulo na inu uroven.A vidis sama ze to tu udrziavame uz iba umelo a nieje zaujem.Ale klamala by som keby som tvrdila ze mi nebude za touto "materskou organizaciou" smutno.Bude,velmi.
A ak uz ma byt zrusena,tak ja len chcem na zaver podakovat vsetkym "ucastnikom" tohto nasho fora a najviac podakovat Bohu za to ze som jedneho dna klikla na tuto stranku a spoznala zabavnych,vtipnych a inteligentnych ludi.To co sa odvija od zakladov tejto komunikacie po sucasnost,je jedno krasne obdobie v mojom zivote.Fnuk :-(

nashira

Ano ja som to navrhla. Myslim,ze to mozme kludne uzavret. My sme osobne v kontakte a aktivita tu je uz velmi nizka. Myslim ,ze nadisiel ten spravny cas. No uz tu funguje so mnou len Mentolka tak ta nech rozhodne :).

Macca

Mno,

padol tu navrh na zrusenie temy. Osobne nato nevidim dovod, tema sa mi zda v pohode. No ak ma vacsina z vas prehlasuje, budis..

cocinella

no neviem ci mas skutocne aids, ale ak ano, vyskusaj zazracny mineral MMS1,mms2 .pozri www.mms1,mms2 . slovensko.drzim palce, precitaj si info a uvidis

nashira

Tak som sa skusila prihlasit....ci to este dokazem :DDDD a podarilo huraaaaaa,huraaaaaa...No dnes som sa chcela este prihlasit na odtucnovaci kurz tak oficialne....NEPRIJALI ma,ale behom pol hodiny co som cakala na rozhodnutia som urcite spalila tolko ,ze az....taaaak som sa traaapne necitila uz davno :DDD. Dakujem im za to. Za tu super organizaciu:))). No a zajtra sa ide na skolenie.....pre tych co nevedia ....budem podpredsednicka volebnej komisie....boooooze vzdy som tuzila mat nejaku taku funkciu....som stastna .....hehehehehheheehehehehehheheheheh. V skole sa mi o tom mohlo len snivat a teraz TERAZ drahe to prislo same za mnou...he. Tak verim ,ze sa tesite spolu so mnou.:DDD

mentollka

chces vediet ake " hity" letia u nasej najmensej ? Uz mi z toho pere :-DDDDDD Dookola to ide x krat ale dobre sa to da obmienat a namiesto konikov si tam das napr.uteraky,sandalky,chlebiky,pupavy,slaniny,vankuse...ojojoj tolko zabavy s jednym hitom :-DDDDDDDDDDDDD
www.youtube.com

mentollka

aj ja stale pijem cappucino milka a tiez iba raz za cas,alebo este menej :-)
Ten vtip som napisala zamerne,vcera mi nesiel zapnut pc,uz som sa bala ze ta mala smrticka si prisla aj po moj harddisk.Ved minule si prisla po grafiku...este stasie ze mi ju dobri ludia vymenili v zaruke az hen kdesi na dalekom Liptove a dorucili domov. ;-)

nashira

:DDD....Mentus ja milujem ten tvoj humor. Ty moja studnica radostnych pokladov.
I ked to tu zdochlo:)))nevadi zivot ide dalej:D. Stale pijem nescafe s mliekom i ked uz len raz za cas.

mentollka

Programátor Mišo sedí za počítačom, zrazu sa otvoria dvere a vojde Smrť s kosou. Je však taká maličká - tri a pol palcová. Mišo vstane cely vystrašený:
- Ja chcem ešte žiť!
- Pokoj mladý! - odvetí Smrť - Nejdem za tebou. Idem za tvojim harddiskom.
:-DDD