Mam AIDS

mentollka

nellka a ja ze to len mne sa facebook zda strasne chaoticky :-))))
ale chce to asi cas.
U nas dnes rano naznaky snehu-super pre deti konecne huráááááááá

nellka

Baby, už som vás na tom facebooku našla, len ja tam tomu moc nerozumiem, to je také akési heslovité, neviem, kde mám písať, pozriem sa na to zajtra, bo už som unavená.

nellka

Ahojte, ďakujem za pekné priania k Vianociam, myslela som na Vás, dúfam, že ste si ich užili a že ste sa vytešovali spolu s detičkami a prepáčte mi, že som neodpisovala, ja som to tento rok vzdala, len nechcem, aby ste si mysleli, že si to nevážim. Potešilo ma to, ale priznám sa, že som už nestihla odpísať. Po nočnej som upratovala namiesto spania, bol to náročný, ale pekný deň, momentálne som trocha chorá, bola som dnes v robote a "celý človek ma bolí". A začínam stresovať kvôli blížiacim sa skúškam, viem, že to nestihnem. Tri ťažké predmety za dva týždne a nemôžem sa každý deň učiť...Ale však existujú aj opravné, ale už je to oštara.
Baby, mám celkový životný útlm, rada vás čítam, rada dostávam vaše maily, ale ja sama som akási nemožná...Dúfam, že som vo vašich očiach neklesla príliš hlboko a že sa so mnou ešte budete hrať. Tak papa.

nashira

No pomoc .....u nas je stres a nervozita...a som unavena a bolia ma ruky ,ale nie z prace ....asi reuma...au au au. A inak Vam prajem pekne chvile ....sviatocne.

mentollka

Mate odomna nejden (cize dva) mail dievcata :-)
My uz mame posledne okienko v cokoladovom adventnom kalendari na zajtra a je to tu !
Tak rychlo este doupratujme,dopecme a makajme.Papapaap pekny nestresujuci dnik zelam.

nellka

Sage, chodili sme lyžovať aj za takýchto aj horších mrazov, len nie v malých lyžiarkach, rastie nám to dieťa, rastie:)Aspoň má zase o čom rozprávať:)
Som rada, že nie som sama, čo sa tu dosť stráca v nevedomosti a neznalosti tunajších pomerov:)
Nashi, Mentolka, tak vy sa s deťmi bijete o pc? T.z., že odteraz sú deti povinne už o pol ôsmej v posteli, aby ste mali voľné pole? ha ha ha...!:)Nashi, idem ti napísať to moje tajuplné meno....pa!

mentollka

inak dnes si nieco citila okolo 17:30 ? napr nevysvetlitelnu pozitivnu energiu alebo prilev nevysvetlitelnych prijemnych pocitov?
To moja teta dnes na teba intenzivne myslela v kostole :-DDDDDDD

mentollka

no jasne ja som tusila ze nashira bude tady tady hele.Moje decko si prave dopisalo s tvojim a sup...uz su deti v posteli a matere na nete :-)))