Mam AIDS

nellka

Metnuš, to, že som od fachu, mi teraz veľmi nepomôže. Ona na to vôbec nie je zle, ako som napr. bola ja, keď som bola malá. Lenže je viac druhov tejto choroby, nemusí to mať taký dramatický priebeh, ako to bolo u mňa. Je to vlastne alergia na lepok/kt. obsahuje múka/, keď sa to nelieči, tak sliznica tenkého čreva sa dosť ničí. Môže mať rôzne problémy neskôr, dokonca až v dospelosti, takže podľa príznakov sa na to niekedy dá prísť len ťažko.

mentollka

a my sme raz videli pri ceste zabitu macku a mala zacala plakat ze micka je mrtva a starsia jej potvrdila ze ano ale iba trosku. :-DDDDDDDDDDDDDDDDD

mentollka

ty si trosku od fachu nellka,musis sama vediet ako to s nou vyzera,ake ma priznaky a ci je to s nou az take velmi zle.len sa nestresuj dopredu,mozno to bude nakoniec prekvapivo dobre.

nellka

A len sa bavte, to je to posledné, čo mi vadí. Ale ja tak som už unavená, idem sa pomaly presťahovať do postele.
Jeden pacient, keď som bola už taká pupkatá, sa ma raz opýtal"sestrička, neni ste vy náhodou tak troška tehotná?!" Tak to som sa išla ušúľať, aj som sa ho opýtala, ako je to byť "tak troška tehotná", doteraz som na to neprišla a on mi na to tiež nevedel dať odpoveď:)

nellka

Od tej endoskopie do dvoch týždňov, aspoň tak dr hovorila a potom sa rozhodne, čo bude ďalej s malou. A to sa potom tiež bude čakať, kým ju objednajú, kým prídu výsledky...no bodaj by z toho nebolo nič!