Mam AIDS

sage

aj ja som dnes dobita ako po maratone. a najviac ma boli hlava.
nashi, este ste nemali vysledky testu z anglictiny? pochval sa nam.

mentollka

u nas prave oznamili rozhlasom ze deti maju od zajtra chripkove prazdniny.vdaka ti epidemiolog! mala sa tesi ako sialena.
a mna taaak boli hlava ako kona.
nellka mas mail,chod mi rychlo odpisat.

nashira

jarne rana ...vona snehu a praskot vetviciek pod nohami ...sem tam zdochnuta dazdovka a vykali psov na brehu rieky. Roztapajuce sa lady medzi ludmi ach...uz mam zo seba strasch....chrrrr kroch kroch a zaliezam do brlozku dnes som zhresila som sa nazrala salatu moze za to moj muzicek. A dnes som mu nazancila s takou iskierkou unavenej vasne a prehovorila som nanho...ty moj tiger.....povedala som mu to s nadejou, ze pochopi... a on mi odpovedal som tvoja ...mrcina....

nellka

Tak teda nie, na mesiac ich nevystrelím:):):), Mentuš, ty si číslo:)
Ale chápeme sa, že...
Aby to nevyzeralo, že sa stále len sťažujem- ja som v podstate spokojná, len mi už akosi častejšie idú na nervy veci, ktoré som opísala, určite, keď už budem chodiť do roboty a do školy, budem zase skučať, že ako som málo doma a budem nostalgicky spomínať na materskú. Lebo mne je fakt dobre, len by mi občas dobre padlo, keby si to užil s nimi aj môj starý, aspoň tie úlohy, aspoň občas nejaká zmena, ale to je snívajte s nami.
Zajtra idem s deckami k dr- tej staršej zobrať krv / na celiakiu/ a tej mladšej už prišli výsledky...tak ideme riešiť, čo a ako ďalej...Pa pa!

sage

nellka, ked este zacnes studovat, budes celkom vzacna. mozno sa aj dostanes do cervenej knihy ohrozenych druhov :-)))))

mentollka

...aprilova noc,vtaciky uz davno spia,vonku vonia jar a prebudzajuca sa priroda.sedim na balkone a pozorujem usinajuci svet okolo mna.sem tam sa z dvorov ozyva brechot psov,skrekot maciek.Vsade ticho a klud.mesiac sa vynori spoza kopca v celej svojej krase.Je spln.Este raz sa nadychnem jarnej sviezosti,zakyvam nellkinym detom a idem spat.
chrŕŕ´:-DDDDD

mentollka

No vidis nellka aj si si sama odpovedala,vies v com je problem.
Ja to poznam tiez,presne ked starsia pise ulohy,mladsia jej tu vykrikuje a ked napr cita tak mensia :"aha mami aha!mamííí aha robim stojku!" a ide ma porazit.Starsia je potom oduta a hneva sa na nu a pravom.Tak to mame asi rovnake deti.Len rozmyslam ako to chces urobit s tym vystrelenim na mesiac.Ako sa vratia chudence domov?

nellka

....alebo bezzubá!:)
Máte pravdu, ja sa už do roboty teším, konečne sa budem cítiť prospešnejšie, ako teraz, nechcem tým povedať, že mc je ulieváreň, ktorú zvládne každý ľavou zadnou, to nie, alebo že byť doma znamená, že sa človek celý deň šprtá v zadku- NIE! Ale už za tie tri roky, čo riešim každý deň to isté dookola, sa už ovládať niekedy neviem. Myslím, že mám dosť pevné nervy, vydržím kadečo:), ale ide ma poraziť, keď potrebujem niečo prebrať s tou staršou/obyčajne, čo sa týka školy/ a malá si vynucuje moju pozornosť, lozí po stole, prekrikuje ma, vyrába si "ďalekohľady" zo školských zošitov, stále niečo chce, nemôžem jednu súvislú vetu povedať...a do toho ešte tá staršia zúri, vadí sa so mnou, že jej to nejde, počuje moje každé piate slovo a pod...Ja viem, poznáte to všetky, to neustále hustenie, ale niekedy mám chuť vystreliť ich na mesiac:( A keď spinkajú, tak ma všetka tá zlosť prejde a poviem si, že od zajtra to už bude inak,ale kdeže...a tak dookola. Tá robota bude prospešná nielen mne, ale aj deťom. Lebo teraz som stále doma, taký inventár...a budem vzácnejšia:)