Mam AIDS

sage

suhlasim s vierkou, praca je v tomto pripade ucinnym liekom. moje susedy, ktore su na materskej ma obdivuju, ako trpezlivo pristupujem k svojim detom. susede maly raz spadne na zem a povie, ze na to nema nervy a dava ho do kociara. ja sa pridem z prace uvolnit k detom, uprednostnim riesenie starosti s nimi pred starostami z prace.
takze v praci oddychujem od deti, doma od prace.
prave mam skusku, psssst, vsetci ti odolni voci vzdelaniu, ktori nespravili uz x terminov...
dufam, ze nepridem domov s monoklom. alebo s binoklom :-)))))

mrvulka

a ráno keď počujem:mami daj mi veci...Jéééééééžišku drahý,vrie vo mne.neodložia si ich ani za otca,a to ich pre to buzerujem stále.Aj preto mi pomáha "odbehnutie"do práce,takže idem.pá

mrvulka

nelinka,nie si sama.Som v tom s tebou.No dá sa nerozčúliť do nepríčetnosti,ke´d ráno pri umývadle tomáš capne zubnú pastu Ľubine na tričko alebo nahavice?To sa nedá ignorovať a potom mám presne ten pocit,že ho neznášam.A poobede mám čo robiť,keď ho chcem dostať ku knihám. Asoň že mu to páli.Snažím sa to brať ľavou zadnou ale častejšie sa to nedá ako dá.

nellka

Sedem, ale ignoruje ma už pomaly od narodenia, aspoň ja mám ten pocit. Ona je dosť zvláštna povaha, na dlhý opis, len som sa vám chcela trocha posťažovať, že už z nej mám nervy na cucky, aj včera tu bol cirkus, pripadá mi, že sa obe predbiehajú, kto ma skôr dostane do hrobu, ach jo. A ja sa tak snažím nenechať sa vytočiť, držím sa, držím, ale potom to príde....a je mi to už jedno.

nellka

Sage, to je asi vo všetkých tescách, aj u nás v Bille, v Kauflande atď...tie šóry keď vidím, tak mi je nanič. A koľkokrát nemajú otvorenú pokladňu do päť položiek, alebo keď majú, tak tam stoja ľudia s preplnenými košíkmi, neviem, prečo ich obslúžia a nepošlú ich do inej pokladne, vŕŕŕ!
Tak, ráno mi "prdli" zase nervy, skoro som o hlas prišla, tá staršia je taký ignorant, že až no. Ja sa s ňou rozprávam, ona si kľudne odíde a keď už naštvaná za ňou prídem a vyčítam jej to, tak ona si ďalej spokojne zapína tráčky!!! A potom samozrejme reve, lebo ona nikdy za nič nemôže, to ja furt robím cirkus, chúďa, niekedy mám pocit, že s ňou v jednom kuse bojujem, že sa už ani nemojkáme toľko, čo kedysi, lebo ma poväčšine vytočí a niekoľkokrát a ja sa už ani nemám chuť s ňou mojkať. Jasné, že ju ľúbim, ale priznám sa, ide mi na nervy. A je mi to ľúto...:(

sage

no ano, nellka, mila chyba. nas naozaj veeeelmi pobavila. len student nevie o tom, ze to bola nahoda, mysli si, ze mu ucitel poslal sproste video zamerne. a nebolo az take vulgarne, aj ked tam boli obnazene poprsia.
ja som dnes nechala nakup v tescu pri pokladni, bolo tam nenormalne vela ludi, v radoch zvlastne poprepletanych.... budem tam asi persona non grata. to sa nedalo vydrzat. ponahlam sa domov k malej, chcem cestou narychlo co-to nakupit a do toho taka prekazka. vykaslala som sa na cele nakupovanie v tescu. nechapem ci vsetci koncia v praci o 15-tej... o hodinu neskor sa uz da nakupovat uplne pohodlne. len ta kriticka spickova hodina. a neposilnia pokladne nikdy.

nellka

Teda Mentolka a Nashira, vy ste obrovské talenty:), perfektné!!!:)
Čítala som príspevok o tej kardiológii- čo tým chcel ten chlapec povedať? Prečo ho neodporučili na iné odborné vyšetrenie? Viete aké...som nevedela, či sa smiať, alebo ho poľutovať.
Sage, však aj učitelia sú len ľudia, u mňa by taký učiteľ išiel v mojom osobnom rebríčku vyššie:)však to je taká milá chyba, nie?