Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam AIDS

nellka

Ahojte!
Nedalo sa mi sem dostať, mrzol mi počítač:(
Sage, jasné, čo by si mu bránila, ja tiež deťom nebránim, aby sa hrali s autíčkami a netisnem im bábiky ruku ruka s heslom"však sú to baby!" On bude taký starostlivý tatino, však už teraz je veľmi starostlivý, čo sa týka teba, malý gavalier:)
Vierka, vy ste mali súťaže? My nie, boli kadejaké vystúpenia, ale tombolu sme mali...len sme nič nevyhrali, škoda, muž si mädlil ruky na plazmu, ale vyfúkla nám ju nejaká ženská!!!
Bolo to tam také eňo- ňuňo, ale nálada bola výborná, toľko ľudí pokope som ešte nevidela tancovať, takže ja nohy opuchnuté nemám, lebo som sa nemohla rozšupnúť, inak by som komusi vyťala:)
A spievala nám aj Beata Dubasová, tak som ju videla prvýkrát naživo a vyzerá veľmi dobre, koľko ona môže mať rokov?
No, žiadne klepy som nepočula, ani žiadne faux pas nebolo, len šaty ma mierne tlačili a odrali mi kožu pod pazuchou:( A chudnúť sa mi nechce, aj tak som zožala pochvalu:)
A fotku som si dala urobiť kvôli vám, ale muž ju má v mobile, je už tak zo stredu plesu, už som tam neni taká krásna, ale aspoň aby ste mali predstavu.Tak myslím, že som sa vychválila dosť, teraz ste na rade vy! Pa

mentollka

no sage pokial netrva na tom ze si chce dat do skolky tvoje tangace a cipkovanu podprsenku tak je to v pohode.Nasa starsia sa rada hravala s autickami,mame bagre,traktor,policajne auticko...odtial sme presli na auticko pre barbie a potom na barbie :-D
A vy prejdete od ruzoveho kufrika ku kufriku monterskemu s naradim no a je to!

sage

ako mentus, opadol ti uz trosku zaludok? dufam, ze uz dosiahol apson uroven hrtana, alebo priedusnice :-))))) vies, musis byt opatrna, aby sa ti nezvysil vnutroocny tlak :-D
my sme mali vcera super oslavu. deti dostali velikansku platovu kuchynku, syn po takej tuzil velmi dlho. on vam bude nejaky iny, samozrejme okrem mecov, piratov a auticok nosi ruzovu kabelku, ruzovy kufrik, hra sa s babikami..... a ja mu nebranim.

mentollka

Jéj super,tak si nakoniec aj nieco vyhrala :)Asi ste mali dobru partiu,to je na plese dolezite.Pojdete aj nabuduce? Dufam ze fotodokumentacia je uz na ceste.Papá a pekny den aj cely prac.tyzden vsetkym.

mrvulka

hlásim správy z hasičského plesu:bolo úžasne.tak rýchlo to zbehlo.Aj my sme došli o pol piatej.pretancovali sme celú noc,aj súťaží som sa zúčastnila.JA,donedávna šedá myška,sediaca pri takýchto akciách niekde v kúte,teraz sme sedeli pri kraji stola,/bolo nás 18 pri stole,/som sa zúčastnila dvoch súťaží z celkového počtu 3.A tá posledná-tretia bola len pre mužov.naše družstvá nevyhrali nič,ale bola sranda.netrápi ma to,lebo výhry boli v podobe alkoholu,a ten ja nepotrebujem.Som "dobitá"ako po tridsať ročnej vojne.Ale stálo to za to.

mentollka

My sme boli dnes u sestry,rano sme sa narychlo rozhodli a teraz sme prisli pred polhodkou.Zaludok mi tlaci na oci,tolko som toho zasa pojedla.Piate cez deviate.Idem kupat deti...uuf..uf

mentollka

nellka prosim opisuj obsirnejsie,co bolo ako bolo do detailov,mas fotky?Pis,chval sa,machruj,prehanaj :-)))
To my "domasedky" radi citavame take action.Mas aspon opuchnute nohy od tanca,a co nejake to faux pas,nebolo?Saty vydrzali? A co ste papkali dobreho?Si si mala obedarik zobrat a rano odniest domov :-DDD

nellka

Do prkna aj z pc! Teraz som vám písala a zase sa tu nič neobjavilo!
Písala som, že sme prišli z plesu o pol piatej, pred 11tou som sa zobudila, už sme sa s mužíkom naobedovali a vegetíme:)
Veru dobre bolo, sice veľa ľudí, ale to je tak všade. Sage, dúfam, že hajzelman prinávráti tvojmu záchodu zašlú slávu!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam AIDS - Fórum - ZDRAVIE.sk